Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok még az...

Mire számíthatok még az életben egyáltalán?

Figyelt kérdés
11éves koromig én is olyan voltam mint a többi gyerek (legalábbis én így éltem meg), de aztán 5.-ben az egyetlen lány akivel beszélgettem,többet nem szólt hozzám,hanem a többiekkel barátkozott,így lényegében ki lettem közösítve általános végéig, 7.-ben már nagyon rosszul voltam, kórházba is kerültem depresszió miatt, 8.-ban meghalt anyukám,és sokat fogytam,akkor is kórházba kerültem. A családi körülményeim sem voltak jók, tesóm mozgássérült, apám alkoholista volt,aki nem törődött velünk sosem, pénzünk nem nagyon volt. Gimiben tanultam tovább és kolis voltam,de csak 1 évig mert nem tudtam beilleszkedni,azt mondják antiszociális vagyok. 9.-ben viszont jojoeffektus+depresszió következtében nagyon meghíztam, amit azóta se tudtam leadni (úgy érzem,ezzel elrontottam az egész életem, ráadásul emiatt vannak akik úgy gondolják h hormonzavarom van) Még történt sok más is, de a középiskolát 3 középiskola 4 osztályában végeztem el, utána továbbtanultam több helyen is,de egyiknél sem szereztem papírt, csak 2 nyelvvizsgabizonyítványt,meg ECDL bizonyitványt,+ tudok jól gépírni...de komoly munkahelyem még nem volt (csak diákmunkák),ahogy barátaim se nagyon akadnak. Nem nézek ki jól,kövér vagyok,és nem vagyok egy társasági ember..depressziós vagyok,nem sok értelmét látom az életemnek...sokszor gondolkozom az öngyilkosságon.
2010. jún. 14. 22:36
1 2
 11/17 anonim válasza:

Hát, az élet sokszor nem kellemes élmény. Tudom, ez közhelynek tűnik, de hidd el, másnak is vannak gondjai. A depiből csak saját akaratoddal fogsz kigyógyulni. Szeresd magad, igen, magad, és akkor más is szeretni fog. Nem mondom, hogy bízz az emberekben, én a boldogságom keresése közben jöttem rá, hogy nekem csak a cicák jelentik az örömöt, mert ők tiszták lelkileg, őszinték és igen, szeretnek engem feltétel nélkül. Persze én is őket, nagyon. Pedig van párom is, felnőtt gyerekem is, idős anyukám is és még van egy nővérem is. Apám meghalt, amikor 18 éves voltam, nem sokára meghalt az egyik nővérem és a bátyám is. Több barátom is meghalt. Sajnos ilyen az élet, aki megszületik, az meg is hal, de ezt siettetni nem szabad. Találd meg az életben a szépséget, az örömöt, ne azt keresd, hogy mitől is lehetnél még szomorúbb. A negatív érzéseket el kell nyomni magadban, mert látod, eluralkodnak rajtad. Az életnek valójában tényleg semmi értelme, rohadt mókuskerék. Ebből kell kitörnöd. Keresd az örömöt!!! A kövérség csak a mai világban nem divat, ennek ellenére sok ember keresi a másik nembéli társát a kövérek között!!! Nem a külső a lényeg, hanem ami a szemedből tükröződik! Legyenek szemeid boldogságtól csillogók, sugározz szeretetet. Eleinte bizony nem könnyű, de belejössz, mint kiskutya az ugatásba!

Sok szép pillanatot!!!

2010. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ja, és az antidepresszánsok bizony hizlalnak, nem kicsit. Meg valami betegséget is okozhatnak, azt hiszem, szívinfarktust, vagy valami hasonlót.
2010. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt vagy kérdező?
2010. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szeretnéd hogy leírjam én is az életem...?!
2010. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az életed olyan lesz, amilyennek alakítod! Kegyetlenül hangzik, de csak te tehetsz arról, hogy nincsenek barátaid. Változtass! Tudom, hogy milyen rossz lehetett a gyermekkorod, az enyém is ilyen volt azzal a különbséggel, hogy nekem anyukám volt alkoholista. Minden rám hárult, a tesóm gondozásától elkezdve a háztartáson át, minden. Időnként megvert anyám, megalázott (részegen nem egyszer utánam jött a suliba, hogy balhézzon). De mégis egy teljesen normális családban élek most. Van egy tündéri férjem, egy kisfiam, lakásom, autóm. Mindenem megvan, amire csak vágytam. Nem azért, mert olyan nagyon kegyes lett az élet velem, hanem azért, mert megteremtettem magamnak. Amíg csak nyalogatod a sebeidet és sajnálod magad, addig semmi változás nem lesz az életedben. Ha így akarsz élni akkor folytasd, ha nem, akkor változtass! Ha valóban depressziós vagy, akkor a helyedben először pszichológushoz mennék. Orvosi segítséggel könnyebben kilábalhatsz ebből. Emellett el kell kezdened változtatni a külsődön és munkát keresni. Nem tetszel saját magadnak sem, hogyan várhatnád, hogy másnak tessél? Kezdj el fogyózni, mozogni. Akkor is, ha semmi kedved nincs hozzá. Ahogy szépülsz majd kívülről, úgy alakul a lelked is. Ha sikerül magadon változtatni, akkor jönnek majd a barátok is. Te sem szívesen lennél olyasvalaki barátja, aki saját magát is utálja, meg az egész világot és folyton csak panaszkodik. Ezen nincs mit meglepődni. Próbáld meg értékelni magad, válj olyan emberré, amilyenné szeretnél! Valószínűleg évek óta arra vágysz, hogy egyszer csak majd minden megoldódik, felébredsz és kiderül, hogy csak álmodtad az egészet. Ez soha nem fog megtörténni! Szedd össze magad és változtass, bár nagyon nehéz lesz! Viszont ha odáig eljutsz, hogy lesz munkahelyed, akkor érdemes lesz elköltözni otthonról. Csak akkor tudod lezárni ezt a korszakot, ha véget vetsz neki. Amíg minden nap az alkesz apádat kell nézegetned, addig nem lesz soha normális életed. Nagyon nehéz a mai világban egyedül boldogulni, de nem lehetetlen! Sok erőt és kitartást kívánok neked a jövőben!
2010. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Muszáj pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, ha én is negatív lennék lehet már nem is élnék. Mindenkinek nehéz az élet, de bízni kell abba h jó lesz, és küzdeni kell.

És az se baj h duci vagy, ha lesz egy fiú és sokat fogsz törődni vele és fontos lesz neked és szeret téged, akkor mind1 hogy nézel ki. a 150 kg.nak is van párjuk...

A tesód mozgássérült, segíts neki és azt a segítséget vissza fogod kapni máshogy.

Legyél vidám és barátságos, tudom h nagyon nehéz, de muszály

2010. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

a fiúkat hanyagold, amíg ennyire szét vagy csúszva, mert rád teleszik egy féreg tapló még a végén!

ha rendbejössz lelkileg-testileg, akkor keress párt, de ez sem olyan fontos. Építs ki kis baráti társaságot.

A 2 nyelvvizsát én is irigylem:D

Ennyire jó a nyelvérzéked?

2010. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!