Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok még az...

Mire számíthatok még az életben egyáltalán?

Figyelt kérdés
11éves koromig én is olyan voltam mint a többi gyerek (legalábbis én így éltem meg), de aztán 5.-ben az egyetlen lány akivel beszélgettem,többet nem szólt hozzám,hanem a többiekkel barátkozott,így lényegében ki lettem közösítve általános végéig, 7.-ben már nagyon rosszul voltam, kórházba is kerültem depresszió miatt, 8.-ban meghalt anyukám,és sokat fogytam,akkor is kórházba kerültem. A családi körülményeim sem voltak jók, tesóm mozgássérült, apám alkoholista volt,aki nem törődött velünk sosem, pénzünk nem nagyon volt. Gimiben tanultam tovább és kolis voltam,de csak 1 évig mert nem tudtam beilleszkedni,azt mondják antiszociális vagyok. 9.-ben viszont jojoeffektus+depresszió következtében nagyon meghíztam, amit azóta se tudtam leadni (úgy érzem,ezzel elrontottam az egész életem, ráadásul emiatt vannak akik úgy gondolják h hormonzavarom van) Még történt sok más is, de a középiskolát 3 középiskola 4 osztályában végeztem el, utána továbbtanultam több helyen is,de egyiknél sem szereztem papírt, csak 2 nyelvvizsgabizonyítványt,meg ECDL bizonyitványt,+ tudok jól gépírni...de komoly munkahelyem még nem volt (csak diákmunkák),ahogy barátaim se nagyon akadnak. Nem nézek ki jól,kövér vagyok,és nem vagyok egy társasági ember..depressziós vagyok,nem sok értelmét látom az életemnek...sokszor gondolkozom az öngyilkosságon.
2010. jún. 14. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
internetes társkereső?
2010. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdést tettél fel. Nem volt eddig leányálom az életed. De nincs kedved megmutatni, hogy "csakazértis"?
2010. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

és még most is olyan rossz helyzetben vagytok anyagilag?

hány éves vagy? otthon laksz?

2010. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Húhh... ez sokféle probléma, de egyik sem "gyógyíthatatlan", csak egy kis lökés kell Neked. Egy biztos, mindenki a saját szerencséjének a kovácsa, tehát tenni kell a sikerért, és nem szabad várni a sült galambot.


Első lépésként le kéne írnod, a leghamarabb megvalósítható céljaidat. Pld. ilyeneket, hogy holnaptól kocogok 1 km-t. Vagy biciklizek fél órát... (ezek gyorsan teljesíthető dolgok, és utána máris jobb a közérzete az embernek). Másodsorban, leírod, hogy "barátokat" szerzek. Ez lehet a szomszéd Gizi néni is, tök mindegy, csak lehessen vele jókat beszélgetni, bármiről!!! Akár fogyókúráról is...


Harmadik lépés, hogy felkeresel egy dietetikust, aki segíteni fog a felesleges kilók leadásában, személyre szabott étrenddel.


Utána jöhet a többi: Iskolák befejezése, stb. stb. Ezek hoszabb távú célok.


Egyébként én irigyellek a 2 nyelvvizsga miatt... Nekem ez van a papíron, de annyir béna vagyok, nincs nyelvérzékem. Az életben eddig minden sikerült, amire vágytam, de a nyelvvizsgával hadilábon állok, de azért küzdök, nem adom fel! :)


Semmi sincs veszve!!! Gondolom, még nagyon fiatal vagy, legyél a saját szerencséd kovácsa!!! Az első néhány siker vonzani fogja a többi sikert is! Hidd el nekem!!! (az én gyerekkorom pld. nagyon nem volt fényes, és mégis boldog ember lettem). Sok sikert Neked!

2010. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszed csak neked ilyen az életed?

Hát változtass basszus , hozzáállás kérdése az egész.

Menj agykontroll tanfolyamra az erőt ad. Azt kell gondolnod, hogy nem vagy depressziós , amúgy ha találsz egy partnert tuti nem lesz semmi bajod.

2010. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne lásd ilyen borúsnak a világot, tudod az élet nem habostorta senki számára. Minden embernek vannak mélypontjai az életben. Nem volt jó a gyermekkorod, édesanyád is itt hagyott. De tudod kire számíthatol igazán, csak saját magadra.Jó lenne ha visszanyernéd az önbizalmadat, tudod hány túlsulyos lánynak vannak barátai, sőt barátja? El sem hiszed. Légy nyitott, légy bátor, legyen akaraterőd, mert a depressziódból akarat nélkül nem tudsz felül emelkedni. Ha szedel gyógyszert az állapotodra akkor légyszi ne hanyagold. Vagy ha nem javulsz tessék visszamenni az orvoshoz. Próbálj meg mozogni, kocogni, pozitívan gondolkodni. Járj a természetbe, sétálj, vagy csak úgy ne gondolj semmire. Kerekedjél felül a félelmeiden, ne légy ennyire visszahúzódó. Tüzzél ki magad elé célokat, és küzdjél értük. Az öngyilkosság gondolatát száműzd és dobd ki az ablakon. Kívánok neked hozzá erőt, és nagyon jó egészséget. Változtass ez a lényeg!
2010. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Most leírtad a negatívumokat az egész életedből ?

Mert akkor nem sok van .

2010. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik az utolsó válasza!!! szerintem teljesen igaza van! fel a fejjel és hajrá!!!!!
2010. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mármint a 22.47-es válasza!
2010. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy. :) (22.47-es vagyok). És ha tudnád, hány, de hány emberen "segített" már ez a "szövegem". :) Komolyan mondom, ki kell próbálnia, biztos vagyok a sikerében!!!!
2010. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!