Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Szemtelen...

Velem van a baj? Szemtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Ma este néztük a TV-t és én csak megakartam nézni hogy mi van a többi adón. találtam egy érdekes műsort és mondtam pámnak hogy ez miért édekes. Erre elkezdenek velem ordibálni hogy én mekkora egy rohadt paraszt vagyok. Egész héten nem mehetek sehova emiatt. És miután mondták hogy paraszt vagyok aztmondtam nekik hogy kedves szavak ezek a szüleimtől. Ezen mégjobban kiakadtak. Egyszerűen nemtudom hogy mi rosszat tettem. F/14
2010. jún. 14. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Megesik, h a csiga is elesik. Tipikus "hazajöttemneszóljhozzámfáradtvagyokbüdöskölök"-effektus XD Nyeld le, azon jó sok dolgok egyike, amiben soha nem lehet igazad, mert te vagy a kisebb, a gyerek.
2010. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak stresszesek voltak. Holnap majd feloldják a büntetésedet.
2010. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez úgyisjó hogy Megesik hogy a kígyó is elesik :P
2010. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ilyen velem is nagyon sok volt. -hál istennek már nem él velünk az apám, mert tőle kaptam mindig ilyeneket.- volt, hogy nem szóltm egy szót sem, anyunak akartam segíteni, és ő üvöltözött velem h takarodják át a szombámba... nem szólhattam eg yszót sem, volt, hogy MAJDNEM megütött -ez szerencsére nemfordult elő egyszer sem-

14/l

2010. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod és nem egészen a valóságot adod vissza.


18/L

2010. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
XD Megjött a nővér, tuti hallotta az egészet, onnan tudja. XDDD
2010. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem kapcsolgattad a csatornákat, miközben ők mást néztek?
2010. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azért korrekten leirnád, hogy mi volt az érdekes a műsorról!??? Mert nem igen tudjuk elképzelni mi az alapja! Jó lenne tudni mivel kapcsolatos!
2010. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az volt a lényeg hogy miközben anyám nézte a filmet mondta h nézzem meg a többi adón lévő műsort. megláttam egy érdekeset és odakapcsoltam. a shaolinpapokról szólt. és mivel elkapcsoltam kb 10 másodpercre egy bunkó idióta paraszt vagyok.
2010. jún. 15. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!