Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, teljesen ki...

Mit csináljak, teljesen ki vagyok!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az apám egy nagy alkoholista.Amikor hazajön mindig kiabál,nagyon ritkán verekszik.Meg mindíg azzal jön hogy holvan a tesóm,meg hogy biztos férjez ment(pedig csak nem 18 éves,és csak a mostohalánya)emiatt sokat veszekednek anyuval.Anyu rádásul meg direkt felidegesíteni,mident mond neki csak jót nem.Ma is leköpte az apám a lábamat,mert ki volt festve csillogó rózsaszínre,tegnap meg a kést dobálta:S:S Nem is tudnák nagyon hova menni,mert apu testvéréshez nem hiszem hogy befogadnának,anyu testvére meg külföldön lakik.Szóval marad az intézet,vagy az öngyilkosság,mert beszélni nem nagyon lehet vele.Most is ezt azért tudom leírni,mert a kocsmába van,az én biciklimmel!!
2010. jún. 14. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
www.nane.hu esetleg itt keress segitseget.
2010. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

13.És tegnap óta nagyon sok minden történt.

Hazajött részegen,leült és elkezdett magyarázni h mi egy r*hadékok vunk,eladja a házat,meg minden,és a szőnyegre köpött vagy 6.,és és az ágyba voltam és az arcomra(!)2x.Utána kiküldött(ez volt este fél9-kor)vagyis azt mondta hogy takarodjak ki.Nem tudtam mit csinálni hát kimentem,anyum dolgozott..Féltem vissza menni ezért elkeztem sírni,és nem tudtam hogy mit fogok csinálni,mert azért nem akarok kint megfagyni.Ezért elkeztem 3három negyed kilenckor a szomszéd faluba mert ott feltudják anyukámat hívni,mert a telefonomat nem tudtam elvenni,meg amúgy sincs rajta pénz.Szóval negyed 10-re felértem a szomszéd faluba,majd kijöttek az osztálytársaim hogy mivan,meg a szüleik,felhívták anyumat hogy jöjjön értem apu testvérével,de azt is mondták hogy maradhatok ott is..adtak ruhát is:) Csak attól félek hogy az egész falu megtudja hogy az apám egy nem mondanám ki hogy mi.

2010. jún. 15. 16:14
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne legyen lelkiismeretfurdalasod, mert igazan nincs miert.

Azzal,hogy senki sem tudja a faluban,hogy hogyan viselkedik az apukad, az nem azt jelenti,hogy mas mint amilyen a valosagban. igen is tudjak csak meg es vallaljon feleloseget a tetteiert. Azzal,hogy takarjatok, csak artotok neki.Attol,hogy mas nem tudja hogy beteg(mert errol van szo), attol o meg ugyan olyan beteg.

2010. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem is tudja csak meg a falu hogy milyen, nem a te szégyened hanem az övé..

egyébként gyámügyre mennék, vagy a legközelebbi nagyvárosban ha van ifjúságvédelem (a neten megtalálod.)

2010. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs a közeletekben családsegitő szolgálat, vagy valami hasonló? Próbálj tőlük segitséget kérni. Nem irigyellek.
2010. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

www.kekvonal.hu


itt segítenek


Amúgy, ha megengeded elmondok egy történetet, ami egy barátommal történt. Neki is ilyen volt a helyzete, mint neked, csak neki mindkét szülője alkoholista volt, nem törődtek vele, más rokona pedig nem volt. Rendőr nem csinált semmit, intézetbe nem akart menni


Tehát 15 évesen fogta magát és 10ezer Ft-tal a zsebében elindult. Ő sem tudta, hogy hova, vagy mit fog kezdeni az életével. Elment a vonatállomásra, megkérdezte, hogy 10ezer Ft-ból meddig mehet el, azt mondták Bécsig.


Bécsben leszállt a vonatról, nem volt hol laknia, mit ennie. 2 nap kóborlás után egy étterembe felvették mosogató-fiúnak. Ma már övé az egész étterem és már terjeszkedett is, több városban van étterme, elvett egy lengyel lányt és azóta boldogan élnek együtt a 3 gyerekükkel. A szüleivel azóta sem találkozott, ők sem keresték őt.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy van kiút, ne add fel! Ha tényleg olyan rossza a helyzet, akkor nem azt mondom, hogy menj világgá, de lehet, hogy jobban járnál egy intézetben.

2010. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

:( Szomorú életed van!Reméljük nem hat ki egész életedre!Család segítő szervezet nincs a faluban?Általába szokott lenni!Vagy a tanárodnak szólj!

Félek ha így marad a sorsod tényleg vér is fog folyni!(Isten ments)

2010. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!