Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, teljesen ki...

Mit csináljak, teljesen ki vagyok!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az apám egy nagy alkoholista.Amikor hazajön mindig kiabál,nagyon ritkán verekszik.Meg mindíg azzal jön hogy holvan a tesóm,meg hogy biztos férjez ment(pedig csak nem 18 éves,és csak a mostohalánya)emiatt sokat veszekednek anyuval.Anyu rádásul meg direkt felidegesíteni,mident mond neki csak jót nem.Ma is leköpte az apám a lábamat,mert ki volt festve csillogó rózsaszínre,tegnap meg a kést dobálta:S:S Nem is tudnák nagyon hova menni,mert apu testvéréshez nem hiszem hogy befogadnának,anyu testvére meg külföldön lakik.Szóval marad az intézet,vagy az öngyilkosság,mert beszélni nem nagyon lehet vele.Most is ezt azért tudom leírni,mert a kocsmába van,az én biciklimmel!!
2010. jún. 14. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkossággal még viccelni is rossz, ne menekülj a gondok elől.


Ha ennyire súlyos a helyzet, muszáj elmenned a rendőrségre, és elmondani ezeket, ők majd megvizsgálják a dolgokat.

2010. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És a rendőrségnek mit mondjak?:S:S


Amúgy az öngyilkossággal nem vicceltem...

2010. jún. 14. 19:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nagyon rossz lehet :( Én a helyedben mindent és mindenkit otthagynék, és elmennék valahová messzire,egy intézetbe. Te hogy éreznéd magad ott?

Ezeken kívül még el is mehetnél valamelyik barátnődhöz egy időre, aztán pedig eldöntenéd hogy hova mész, de a helyedben tuti nem bírnám..

KITARTÁS!

2010. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Intézetbe hogy érzeném magamat?Őszintén szólva fogalmam sincs.

És a barátnőkhöz se jó ötlet,hiszen minek fogadnának be?Nem tudják hogy mi otthon/itthon a helyzet:S:S

2010. jún. 14. 19:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell elmondanod, mert csak így tudnak segíteni.
2010. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
jesszusom! hát ez ledöbbentett, nincs valami közelebb lakó rokonotok?? mert oda mehetnél
2010. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oké,és ha elmondom akkor hogy érted hogy megvizsgálják?Mármint mit?A családunkat?
2010. jún. 14. 19:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja de van mondom,apum testvére.
2010. jún. 14. 19:31
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős vagy?

Rendőrhöz hiába mész! "amíg vér nem folyik nem tehetünk semmit" szokták mondani, (tapasztaltam is).

nem bántani csak megijeszteni, de azt hatásosan.

2010. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Nagyon sajnálom ami veled történik. Ugyan ezt éltem át énis míg meg nem halt apukám. Viszont ez örök nyomott hagyott bennem. Nyugtatókon és hangulatjavítokon élek 22 évesen. Nem fejeztem be a középiskolát,tönkre tették az életemet. Ha megírod a korod akkor talán könnyebb segítséget adni.
2010. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!