Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnak is rosszul esne? Én...

Ez másnak is rosszul esne? Én csalódtam.

Figyelt kérdés

Keresztanyám kikiabálta, hogy mennyi mindent vett nekem, hozzá tette, hogy (k_rva)idézem : "Mennyi mindent vettem neked te k_rva" valahogy igy..Ezek szerint semmit nem kaptam Tőle szívből.

Keresztlányomnak ezt soha nem mondanám, mindig veszek neki valamit, holnap ruhákat vásárolok neki, szívből, örömből vásárolok.

Amit én nem kaptam szívből,most én adom.És nagyon jól esik.

Én össze vesztem keresztanyámmal, de akkor sem esett jól, hogy ezt a szememre hányta.

18/L


2010. jún. 14. 18:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem elegem van belőle.Ő akarta kidobni a páromat, stb..Már a szüleimmel is veszekedett, most mégis egymás se_gét nyalják.Ezt utálom.olyan, mintha nem lenne senkim itthon.Nem is beszélünk szinte..
2010. jún. 14. 18:44
 12/14 A kérdező kommentje:
Mármint a szüleimmel alig beszélek,keresztanyámat látni sem akarom!(nem is nevezem annak)
2010. jún. 14. 18:46
 13/14 anonim válasza:
Igen... nekem ezt a nővérem mondta.. hozámmvágta, és hozáátette: Pedig meg se érdemled... Add neki vissza és mond meg: ha nem szívből adod akkor bekaphatod, akkor ne is aggy semmit én ezt csinálltam 2x, azóta nem is csinál ilyet... lehet attól még gondolja, de legalább nem tudok róla.... Azért elég húzós
2010. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még hány kérdést fogsz kiírni?Mi nem tudjuk megoldani a problémádat,azt csak te teheted!Menj a pasiddal külön albérletbe,vagy hagyd ott,de minket felejts már el!!!Gyerekes a gondolkodásod,talán azért ilyenek veled a szüleid és a keresztanyád is.Ha tényleg szereted a párodat,akkor költözzetek külön és kész.
2010. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!