Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnak is rosszul esne? Én...

Ez másnak is rosszul esne? Én csalódtam.

Figyelt kérdés

Keresztanyám kikiabálta, hogy mennyi mindent vett nekem, hozzá tette, hogy (k_rva)idézem : "Mennyi mindent vettem neked te k_rva" valahogy igy..Ezek szerint semmit nem kaptam Tőle szívből.

Keresztlányomnak ezt soha nem mondanám, mindig veszek neki valamit, holnap ruhákat vásárolok neki, szívből, örömből vásárolok.

Amit én nem kaptam szívből,most én adom.És nagyon jól esik.

Én össze vesztem keresztanyámmal, de akkor sem esett jól, hogy ezt a szememre hányta.

18/L


2010. jún. 14. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony csunya dolog tőle. Én a keresztanyámtól még egy szem cukrot sem kaptam egész életemben, így fel sem hánytorgathatna semmit. Varrónőként még a ruháimat is pénzért varrta.
2010. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy rosszul esne. Kinek nem? Amúgy is rosszul esik az embernek, ha így beszélnek vele, hát még a szeretteitől. Rá se ránts, vigasztaljon a tudat, hogy Te sokkal jobb ember vagy.
2010. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a keresztanyukámat évente max 2x látom. Egy városban lakunk, kb 15 perc séta és eltudna jönni vagy én is hozzá.

Lehet kifogásokat keresni (évek óta ez megy), hogy most az anyja meghalt (ok, ezt megértem, de ez tavaly történt, előtte 10 évig mi volt?!), vagy hogy az unokákra kell vigyázni. Persze, mert 2 havonta egyszer nincs 2 szabad órája, hogy átjöjjön. Ő sem emeli fel a telefont, és én sem. Nem haragszom rá, egyszerűen ő is egy ember a sok közül. Régen egyszerre kaptam az ajándékokat szüli és névnapra és karácsonyra. (Ez egy ágyneműt jelentett, egy könyvet ami az informatikával kapcsolatos és egy tábla Tibi csokit).

Tavaly nyár óta nem láttam őket. Anyuék már hívták őket többször, de még "nem értek rá". 19L

2010. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom Kedves utolsó.

Az sem szép dolog, hogy pénzért varrta a ruháidat.Én inkább másnak adtam volna.

Igen, arra fogok gondolni.Köszönöm a válaszokat.

Itt ment a cirkusz meg minden, mindennek le voltam hordva, ezt kikiabálta, én már nem veszem emberszámba.Állitólag én vagyok egy nagy nulla az Ő szemében. Ez csak nekem jó.

2010. jún. 14. 18:33
 5/14 anonim válasza:
49%
Keresztanyámat láttam vagy 2*. Sztem ne vedd komolyan, ha vett neked ezt-azt akkor azt nem kényszerből vette, és gondold át a vita tárgyát. (lehet te is hibás vagy vmibe)
2010. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én keresztanyám,nagynéném néhány éve vágta a fejemhez, hogy csalódott bennem, élete csalódása vagyok, mert nem adtam neki igazat egy családi botrány során. Hozzáteszem, nem volt igaza, ezt ő is nagyon jól tudta, mert előtte még ő is nekem adott igazat,aztán egyszer csak fordult a kocka, és nekem esett csúnyán. Mindent felemlegetett, hogy mennyi mindent kaptam tőle, a gyerekeim is, ott ettünk évekig, ilyesmik. Azóta sem tudom elfelejteni, mert mindig azt hittem, szívből, őszintén csinálja, de nem:( Ez nagyon szomorú, soha nem csinálnék így a keresztgyerekemmel.
2010. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Milyen jó, hogy nem vagyok megkeresztelve :D.


Amúgy sztem nekem sem esett volna jól :S.

2010. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Sajnállak titeket :S ez még barátok között sem normális, nem hogy egy fogadott rokoni kapcsolatban.
2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
A keresztanyád nem véletlenül a cigánysori putriban él?
2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
84%
Nekem nagyon rosszul esne.
2010. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!