Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért preferálják ennyire a...

Miért preferálják ennyire a trógerságot?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdés alatt látom, hogy a szülő helyett a gyereket próbálják elküldeni dolgozni. Aki próbál tisztességesen élni és szóvá teszi a véleményét az megkapja hogy "minek pofázol bele más dolgába?", ha valakinek egy fillérrel több van és nem szégyelli az "ide jár felvágni". Miért preferálják ennyien itt ha valaki deviáns,tróger életet él? Nem értem. Ha valaki kidobna egy zsák szemetet a kocsi ablakból, valaki kiírna vele kapcsolatban egy kérdést, akkor is "minek pofázol bele, ha nem a te dolgod?!" lenne a válasz vagy mi? Tényleg érdekel, hogy valaki számára miért vonzó vagy normális az, ha valaki abnormális életet él?
2018. máj. 11. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Mit értesz abnormális alatt?
2018. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Rengeteg kérdés??? Linkelj már ide legalább 3-at....
2018. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Befejezhetnéd végre ezt a “normális”, “nem normális” címkézést. Nem látod, hogy ezek relatív dolgok?

Szerinted “nornális” ilyen piti problémák miatt kérdést kiírni?

2018. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de tegnap is láttam vagy 4-5 kérdést aminél hasonlóképpen lehordták a kérdezőt...
2018. máj. 11. 22:50
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert sajnos sok ilyen tróger van gyakorin.
2018. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Jó, hogy nem 10 évvel ezelőtti kérdéseket linkelsz
2018. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

3-ag kertem, Te 2 tudtál mutatni, ami több mint 1 evesek....

Ha tegnap is láttál 1 csomót, akkor hajrá... mutass abból a rengetegből, legalább 3-at...

2018. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

"Rengeteg kérdés alatt látom, hogy a szülő helyett a gyereket próbálják elküldeni dolgozni."


Érdekes.. én csak akkor találkoztam ilyennel, ha az ingyenélő gyerek nyervogott hogy de szar neki.. Tanulni, dolgozni persze nem akart, csak apuciék toljanak mindent a segge alá,akár huszonévesen is.m

2018. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Ne is haragudj de a masodik linkre ramentem es elolvastam es tok normalis magyaraztak es a kerdezonek a dolgokat.
2018. máj. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!