Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
15éve együtt vagyunk a férjemmel. Van 3gyönyörű gyerekünk. Mostanra elhidegültünk egymástól. Szeretnék kettesben időt tölteni vele, de ő velem nem. Azt mondja hogy gyerekek nélkül nem érzi jól magát. Szex lassan 1éve nem volt. A legkisebb gyerkőc már 6éves, szerintem nem vagyok szar anya ha azt mondom nem CSAK anya szeretnék lenni. Én 30, ő 35 éves fiatalok vagyunk. Nem hajlandó beszélgetni a témáról, hárít. Nem tudom mi tévő legyek. Kétségbe vagyok esve! Sokmindenen átmentünk együtt, mindent megoldottuk, de most nincs ötletem. Azt mondja szeret, de félek már nem nőként.Mit tehetnék hogy ez változzon?Egyedül kevés vagyok hozzá.
2018. máj. 11. 00:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

#9 Ha a kérdező érzi, hogy probléma van a házasságával, az miért "nyafogás" meg "hiszti"? Ha egy férj írta volna be, hogy a párja egy éve nem szexel vele, de ő változtatna ezen, csak nem tud, az is hisztinek lenne minősítve?


Én is a párterápiát javaslom, ha rá tudod beszélni, kérdező. Tudom, hogy Magyarországon még nincs annyira elterjedve, de többeket ismerek, akiken tényleg segített.

2018. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző, nem jelen időben írtam, hogy most csinálja ezeket, amiért panaszkodik, hanem azt tanácsoltam, hogy a jövőben ne ezekkel az eszközökkel éljen majd.
2018. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!