Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
15éve együtt vagyunk a férjemmel. Van 3gyönyörű gyerekünk. Mostanra elhidegültünk egymástól. Szeretnék kettesben időt tölteni vele, de ő velem nem. Azt mondja hogy gyerekek nélkül nem érzi jól magát. Szex lassan 1éve nem volt. A legkisebb gyerkőc már 6éves, szerintem nem vagyok szar anya ha azt mondom nem CSAK anya szeretnék lenni. Én 30, ő 35 éves fiatalok vagyunk. Nem hajlandó beszélgetni a témáról, hárít. Nem tudom mi tévő legyek. Kétségbe vagyok esve! Sokmindenen átmentünk együtt, mindent megoldottuk, de most nincs ötletem. Azt mondja szeret, de félek már nem nőként.Mit tehetnék hogy ez változzon?Egyedül kevés vagyok hozzá.
2018. máj. 11. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Készülj fel,h lassan ő fog lépni. Ne várd meg,állitss tények elé,v változik v beadod a válást. Én is igy jártam,háritás,terelés,de nem ért volna hozzám,persze,mert volt kihez érnie már rég,őt szerette nem akarta megcsalni,velem,a feleségevel,jo vicc ugye? Fiatal vagy h egy rossz házasságban élj,magányosan,ugy h nem néznek nőnek,csak megszokott butordarabnak.
2018. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Van valakije.
2018. máj. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Biztos van valakije.
2018. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Tehát gyerekként jöttetek össze.

Ez van, kiskamaszkori szerelemnél nem kell elvárni hogy a másik a holtódig veled legyen.


El fog hagyni, ez van, igy is RENGETEG időt éltetek már egy párként, csak tul korán kezdtétek el.


A gyerekel miatt utoljára probáljátok átbeszélni, de ez 99% válás, ö már nem szeret.

2018. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Az igen.... ezek am a hasznos tanácsok... azonnal vállj el....

Es kedves kerdező mivan akkor ha te lettél, egy otvar igenytelen, vagy te valtoztál ugy meg, hogy a ferjed mar inkább hozzád se nyúlna....

Éremnek 2 oldala van....

2018. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

megtennétek, hogy ezt megnézitek?

próbáld meg együtt a férjeddel gyerekek nélkül

https://www.youtube.com/watch?v=XR1MgbYvMLk

2018. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ótvaras választ.Nem nem gondolom hogy ótvar lettem.Foglalkozom magammal.Nem vagyok egy sminkelős típus sosem voltam,nem is így szeretett belém.Nem vagyok tökig elhízva normálisan öltözködök nem folyton mackó nadrágban flangálok zsíros hajjal.Természetesen nem vagyok mindig toppon dolgozok a házimunka gyerekek,persze hogy nem vagyok mindig üde és kívánatos.168cm vagyok és 64 kg.Nem mondom hogy egy kis plussz nincs a gyerekek óta de szerintem ez nem az agyonra elhízott igénytelen kategória.Egyébként mikor megismerkedtünk akkor 70kg voltam tehát mostantól teltebb.Próbálok változtatni azon ami nem jó,de pillanatnyilag nem tudom hogy mi az ami nem jó.Szerintem nincs senki a képben.Még.De nagyon félek hogy lesz.Nem tudom mit tehetnék!Én őszintén szeretem.Tényleg sokmindenen vagyunk túl.Nem akarom hogy vége legyen.Tudom hogy az kevés ha én akarom,de hogy annak próbáljam meg elérni hogy ő is akarja?Sokat dolgozunk mindketten ő most egyébként is stresszes mert a munkahelye döglődik.Nem akarok ráakaszkodni sem de szeretném ha tudná hogy mellette vagyok,ketten mindent meg tudunk oldani.Eddig legalábbis így volt.Nagyon nehéz most.
2018. máj. 11. 08:46
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Én a párterápiát javaslom, ott ki is derülnek dolgok és tisztábban fogsz látni. Ha a férjed nem akar elmenni, akkor nem nagyon van más megoldás.. Egy 35 éves férfi nem él önmegtartóztató életet, 99 %, hogy van valakije.

Talán a terapeuta segítségével tudnátok dönteni, hogy hogyan tovább.

2018. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Ne nyafogj, ne hisztizz, ne erőltesd! Neki erre most nincs igénye és ez akkor sem fog változni, ha feltételeket szabsz.

Gondolj vissza arra, milyen volt a kapcsolatotok amikor még minden rendben volt. Miről tudtatok jókat beszélgetni, min tudtatok nagyokat nevetni, mi hozott tűzbe mindkettőtöket?! Próbálj meg ezen az úton elindulni!

Mi például mindig nagyon sokat beszélgettünk az ágyban lefekvés előtt, mindig voltak rövidebb távú terveink (átépítés, kirándulás, kertészkedés) és ezeket jártuk körbe mindenféle szempontból. Aztán mikor jött a baba és három évig otthon voltam, miközben ő dolgozott és tanult is, egyre kevesebbet beszélgettünk. Nem voltak tervek, csak a mindennapi baba/háztartás/munkahely témák. Fokozatosan romlott a helyzet, szinte észre sem vettük, mint két lakótárs olyanok lettünk. Három év után jött az újabb alkalom a tervezésre, végre megengedhettük magunknak, hogy újra nyaralni menjünk. És újra lehetett tervezni, hosszan beszélgetni és lassan minden rendbejött.

Szóval próbálj meg te is visszahozni valamit a múltból, amit szerettetek. Kitartás! Sok sikert! :-)

2018. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok!
2018. máj. 11. 15:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!