Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot, kérlek! Mit...

Adjatok tanácsot, kérlek! Mit tegyek az anyámmal?

Figyelt kérdés
Pár perce volt sírógörcse, ma nem ment dolgozni, mert beteg. Begörcsölt a lába, megmasszíroztam, és aztán elzavart magától! Most öngyilkosságról beszél, és arról, hogy ne merjek a közelébe menni! Nem tudom, mit tegyek, nekem nincs senkim, félárva vagyok, ha anyám meghal, hát nem is tudom mi lesz velem...Mit tegyek??
2010. jún. 14. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Figyelj? Neked nincs egy barátod, tanárod, bárkid akit fel tudnál hívni? Szerintem Neked lenne szükséged valakire, akinek kiöntheted a lelkedet! Anyád meg hadd hisztizzen, majd csak lenyugszik.


Anyukád nagyon önző, hogy ezt képes megtenni Veled!

2010. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :S

Akkor nincs más megoldás, ott van a mentő ha esetleg rosszabbra fordul a helyzet!

2010. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tizenhat éves lány vagyok. Az idegességtől gyomorgörcsöm van, vérzik az orrom, és sírtam is, de nem ment 1 percnél tovább. Nincs tanárom, magántanuló vagyok 2 éve (Anyu beteg lett, nem ápolta volna senki, itthon maradtam hát én...) Nem tudom, mit tegyek. Többször el akartam szökni, volt, hogy elutaztam jó pár kilométernyit, de tovább nem jutottam, mindig visszatartott valami. Nem tudom, mit tegyek...Senki nincs, aki segíthetne. Anyu már lenyugodott, már lassan el is alszik, csak én maradtam itt az értéktelen könnyeimmel meg a roncs lelkemmel.
2010. jún. 14. 12:52
 14/19 anonim ***** válasza:

kamu..

akármit mondtunk,semmi nem jó..senkinek nem bírsz szólni..a mentőkkel mi a baj?kihívtad már??

2010. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Basszus, nincs vonalas telefonom. Még saját mobiltelefonom sincs. Az anyámét meg kikapcsolták, mert nem tudtuk kifizetni a számlát. (neten megismert egy férfit, és vele sms-ezett, meg telefonált...)
2010. jún. 14. 13:02
 16/19 anonim ***** válasza:

anyudnak miért jó, hogy levágja a hisztit?:S

Szerintem közöld vele, hogy téged igy teljesen tönkretesz, és te nem tehetsz róla, hogy megszült...

2010. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Már sokszor mondtam neki, de a reakciója általában az volt, hogy szétvert valamit elmebeteg módjára üvöltve, vagy megvert.
2010. jún. 14. 13:06
 18/19 anonim ***** válasza:

Szegénykém!


Sajnos anyukád depressziós. Az enyém is az volt, tudom miről írsz átéltem egy párszor. Vigyázz rá nem fogja megtenni, csak ezzel akarja felhívni a figyelmet más embereknél, hogy problémája van.

Az én esetemben 8 évvel ezelőtt elment anyukám a körzetihez, ahol kiborult, felhívott az orvos, hogy vagy mentőt hív neki, vagy én vigyem be a pszihiátriára.

Bevittem, 4 hónapot töltött benn mire rátaláltak a neki "hasznos" gyógyszerre. Azóta is szedi sajnos folyamatosan.

Anyukádat is arra kéne rávenni, hogy van segítség csak legyen partner a gyógyulásban. De ha bemész akár a körzetihez elmeséled neki, fog tanácsot adni! sok sikert!!!!!

2010. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Ne idegeskedj és ne sirj mert saját magadat teszed tönkre lelkileg. Ha anyukád ezt csinálja akkor hagyd rá és ne foglalkozz vele ilyenkor. Rá fog jönni hogy hisztivel nem megy semmire. Ha betöltötted a 18-at még az nap pakolj össze és menj albérletbe keress egy nem megterhelő munkát és tanulj hogy legyen belőled valaki mert ha tovább maradsz anyukáddal akkor téged fog tönkre tenni nem saját magát. Arról pedig igazán nem tehetsz hogy megszülettél. Csak sajnálni tudom anyukádat hogy ilyen. Nekem meghaltak a szüleim 9 éves koromtól a nagyimmal élek tudom milyen szülők nélkül és tudom hogy félsz hogy egyedül maradsz de talán rájön anyukád ha nem foglalkozol vele hisztis napjaiban hogy ezzel nem megy semmire.

sok sikert neked

2010. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!