Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok, tesóm teljesen be van szívva, nevet mindenen.

Nem csinál semmit, gépezik meg kutyázik, eszik, iszik kb ennyi.



Az előbb kutyázott, eltört egy üveget, nevetett ezen is.


Én már nagyon unom ezt, minden napos dolog.


Mit csináljak? Összeveszni nem akarok vele, mert félek hogy átmegy agresszívbe, kb azt se tudja hol van.


Az előbb is szóltam neki valamit, erre visszaszólt csúnyán.


2018. máj. 3. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most hagyd békén és józan állapotában beszélj vele,hogy ez nagyon gáz és zavar téged,vagy szólj a szüleiteknek
2018. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Túl keveset tudok rólad ahhoz, hogy tanácsot adjak. Hány éves vagy? Fiú, vagy leány? Tanulsz vagy dolgozol? Mit csinálnak a szüleid akkor, ha látják így az öcsédet ? Ők tudnak a testvéred ilyen állapotáról? Drogozik vagy alkoholizál? Egyelőre: beszélj a szüleiddel vagy az öcség tanítójával, főnökével. Vagy nem tanul és nem si dolgozik? Akkor nagy a gáz!
2018. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Csodálatos szüleitek lehetnek. No coment.
2018. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az állapotban, nincs értelme szólni neki, veszekedni. Esetleg majd akkor, ha kitisztult.
2018. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hány évesek vagytok és a szüleitek hol vannak?
2018. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!