Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd kivinnéd a gyereke...

Ha tehetnéd kivinnéd a gyereked a reptérre?

Figyelt kérdés

Holnap utazok kanadába, és hajnali 3ra kell ferihegy 2 re érnem. De a szüleim nem akarnak kivinni mivel nekik korán van az :S ~ 1 óra alatt ki lehet érni kocsival , de most vonatoznom kell és az több óra :(

Nem értik meg h miért kell 3ra kint lenni , mikor csak 7kor indul a gép.

Vélemények?


2010. jún. 13. 19:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.Sztem még félteném is hogy éjjel vonatozzon több mint egy órát! Egy ismerösöm(távoli rokon) egyszer hivott hogy 23óra mulva Pesten van.Mi meg nagyüzemű festésben voltunk. 3ra kint kellett lenni érte a vasutállomáson.Anyumék még érte is kimentek.Egyébként miért enem mész kicsit későbbi járattal? Bocsi de én még soha nem ültem repülőn, s ezért nem tudom hogy vannak ezek a dolgok.. (Off: Kis irigykedés van rád:D De azt tudom hogy kint kell lenni pár órával elöbb:) )
2010. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Páran írták, hogy miért nem megy fel előző nap, és akkor ott aludna. Akkor a kérdést olvassák el még egyszer, mert írta, hogy holnap már megy.
2010. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

az ady endre utcában lakok :)

köszönöm szépen a válaszokat. kellemes nyarat mindenkinek!!

2010. jún. 13. 20:47
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig kivittek vagy elkísérek a reptérre a szüleim. A bátyám utazott egyszer hajnali kettőkor, de akkor is a minimum volt, hogy taxit rendelnek, hogy ne kelljen az éjszaka közepén az összes cuccával az egész városon, ki tudja miféle emberek közt végig mennie.
2010. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

én is kivinném ez alap!

Föleg mert nekünk kalandos utunk volt most májusban, pont azért mert a közlekedés bekavart.

Spanyolországban voltunk húgommal 2 hétig, azok belül is Valenciában, de a gép Barcelonából indult. A két város egymástól 4 órára van egymástól távolsági busszal. A gépünk 11:30kor indult de a csekkolás miatt 9:30ra kellett volna ott lennünk. Elötte való nap reggel ki is néztünk egy távolsági buszt, ami éjjel 2kor indult Valenciából vissza Barcelonába és nem is volt drága. Mivel a szobafoglaló árát csak este kaptuk vissza és az volt az összes pénzünk, gondoltuk majd este foglalunk a buszra helyet, ùgyis csak 1 hely volt lefoglalva. Elérkezett az este, visszakaptuk a pénzt, és foglalni akartunk. Ez volt 19:00kor. Láttuk, hogy törölték a járatot, aznap 20:00kor indul utoljára (azaz 1 óra múlva amit semmiképpen nem értünk volna el), a következö meg másnap reggel 7kor amivel megintcsak tutira lekéssük a gépet hiszen 4 óra az út. Végül a vonat maradt, az elsö ami 5:00kor indult (volna), 1 óra késéssel indult, behozott valamennyit a késésböl de 9:30ra ért be mire a reptéren kellett volna lennünk! A reptèrre menetrendszerinti busz is rátett egy fél órát, és fél 11re értünk oda és már nem engedtek felszállni a gépre pedig a felszállásig volt még 1 óra!!! Hiába könyörögtünk, sírtunk hogy haza kell jutnunk mert nem maradt semmi pénzünk, senkit sem érdekelt! Tehát ott ragadtunk. Se bankkártyán, se telefonon nem volt pénz, hogy szóljunk bárkinek is. Az életünket egy szerencsének köszönhetjük, hogy volt nálunk laptop és a reptéren 15 percig volt ingyen wifi. Felmentünk msnre (amit mindenki annyira szapul), és tök véletlenül fenn volt húgom barátnöje aki nemrég költözött ki pont Barcelonába a párjához. Írtunk neki így végül ö fizette ki a repjegy átírását másnapra, ezért tudtunk hazajönni.

Ezt csak tanulságképpen írtam le, hogy a közlekedés, késés mennyi bajt okoz, normál esetben az ember csak mérgelödik de ilyenkor akàr az élete múlhat rajta. Mindenképpen gyözd meg öket, hogy vigyenek ki, nehogy úgy járj mint mi és lekésd a géped! Kellemes utat kívánok!:)

22/L

2010. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%
Én sem várnám el a szüleimtől, hogy kivigyenek egy bizonyos kor után. Ha már tudok éjszaka bulizni, akkor a reptérre is kitalálok egyedül is... Persze, szép dolog, ha kivisznek, de nem elvárandó...
2010. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

En 110km-re lakom a fovarostol es nem szoktam megkerni oket, hogy vigyenek ki. bar en gyakran megyek jovok. Altalaban olyan jaratot valasztok, h ha busszal vagy vonattal megyek, akkor ott legyek a repteren 2 oraval a gep indulasa elott. De ha megkernem oket, biztos kijonnenek ertem, vagy kivinnenek.

Te most utazol eloszor? Mert amikor eloszor mentem, akkor engem is felvittek, nem is akarki, hanem a 70 eves nagypapam... es az egesz csaladom jott velem elbucsuzni. szoval nem tudom mire velni a szuleid viselkedeset. lehet, h csak nem akarjak, h elmenj, es igy lazadnak a dolog ellen...

2010. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva kerdezo. En rengeteget utazom es a szuleim ha ejfel volt, ha reggel 3, mindig kivittek, visszahoztak, pedig valoszinu, hogy te meg tini vagy, en mar nem. Es olyan szivesen tettek mindezt, es en is minden rokonnal nagyon szivesen megteszem ezt. Nem akarlak megbantani, de a szuleid nemcsak lustak, de nem nagyon szerethetnek, ha egyszer nem kepesek miattad felkelni korabban. Minek kell ilyen embereknek gyerek? Csak a tarsadalmi elvarasok miatt? Mert a szomszednak is van, ugye...nagyon sajnallak, mert sokat mutat ez roluk. Es nyugodtan megmondhatod nekik, hogy fel lehet hivni a legitarsasagot es megkerdezhetik ok maguk, hogy 3 oraval elobb javasolt kimenni tengeren tuli jaratra. Gondolom, meg sosem repultek, mert ezek szerint nem tudjak, hogy nem ugy van, hogy csak felugrasz a gepre. Nem olyan, mint a busz. En a helyedben rajuk piritanek, mert ez nagyon ciki rajuk nezve.
2010. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Már elindultál a vonattal, mikorra elolvastam a kérdésed. Ha esetleg elolvasnád Kanadában, akkor vigyázz magadra, és használd ki, hogy a tengerentúlon vagy:) Sok sikert odakint!
2010. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem kell harom oraval becsekkolni. Legutobb, mikor berlinbe jottem akkor a csekkolast nagyjabol 30 perccel a gep indulasa elott fejeztek be, en meg kb 5 perccel elotte csekkoltam be:D
2010. jún. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!