Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd kivinnéd a gyereke...

Ha tehetnéd kivinnéd a gyereked a reptérre?

Figyelt kérdés

Holnap utazok kanadába, és hajnali 3ra kell ferihegy 2 re érnem. De a szüleim nem akarnak kivinni mivel nekik korán van az :S ~ 1 óra alatt ki lehet érni kocsival , de most vonatoznom kell és az több óra :(

Nem értik meg h miért kell 3ra kint lenni , mikor csak 7kor indul a gép.

Vélemények?


2010. jún. 13. 19:49
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

az utolsó vonattal megyek ami 22.30kor indul és hajnali 1re ér a reptérre , így nem kell olyan sokat várnom ott.

azért nem busszal megykek , mivel azzal bonyolultabb eljutni a reptérre.


majd csak szeptember 23án jövök haza.

2010. jún. 13. 20:11
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben felmennék előző nap, és az Ibis hotelban aludnék. Ha úgyis ennyi időre elutazol, az a párezer forint már nem oszt, nem szoroz. Ugyanakkor ezerszer kényelmesebb.
2010. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs gyerekem, fiatal vagyok! Ha lenne kivinném, leszarnám, hogy korán van!
2010. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attol fugg az egesz h hany eves vagy. En olyan 19 eves korom ota nem varok el ilyesmit az osoktol. Megmondom mi a helyzet, ha felajanljak hogy visznek ok, ha nem akkor karinthy vagy vonat. Mondjuk ugy hogy ejjel, lehet azert bevallalhatnak hogy elvigyenek foleg hogy eleg messzire mesz.
2010. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
így már nem hangzik olyan rosszul, bár tartom a véleményemet, hogy elég "jófej" szüleid vannak, hogy ennyire nem képesek. jóideg amúgy sem lesz rád gondjuk...
2010. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám minden reggel kivisz a buszhoz, pedig az 2 utcányira van, és még gazdagok sem vagyunk.
2010. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Minimum, hogy kivinném! Nagyon messzire megy a kérdező, a világ másik oldalára, és majd csak ősszel jön haza! Én csak 6 napig voltam Japánban, de anyu kikísért a buszhoz (csoportosan mentünk, 35-en), pedig 18 voltam akkor, szóval már nagykorú. Az, hogy kikísérem-e a gyerekem, nem korfüggő! Persze, hogy bennem lenne, hogy örülök, hogy világot lát a gyerekem, de baromira félteném is!
2010. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Kivinném, persze :) De amúgy én úgy tudtam, hogy csak egy órával az indulás előtt kel becsekkolni. Mondjuk én Magyarországról sosem repültem sehova, csak Angliából haza, és ott egy óra volt (még akkor).
2010. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem is kérdés normális esetben. nálunk ha bulizni megy a gyerek,(16 múlt) mindig érte megyek, mert éjszaka nincs utcán kóválygás. legyen hajnali 1, 2, 3 óra
2010. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvenyimi vagy? :)

Az végig autópálya am nem értem a szüleidet:S

Melyik utcába laksz?

2010. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!