Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet el a párotok?...

Meddig mehet el a párotok? Mármint hazugság, megcsalás. Stb,? Mikor "jelöltétek ki a határokat" és hogyan? És mit csináltok ha rajtakapjátok?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok, mint kegyes hazugság, füllentés, átverés, hülyének nézés, folytonos hazudozás, be nem tartott ígéretek...stb..


Egy nő megbámulása az utcán/strandon, szemezés, flörtölés, másikkal csókolózás, és félre "kufirc.olás"?? ..stb.


Légyszi életkort is írjatok...


2010. jún. 13. 07:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nálunk sem lettek kikötve ezek a dolgok...jöttek maguktól. Mindkettőnknek természetes az, hogy nincs hazudozás, sem füllentés, sem becsapás, sem sem sem...

A harmadik, negyedik ember kérdése is teljesen fölösleges nálunk mert egyikünknek sem jut eszébe ilyesmi:)

A határokat közösen szabtuk meg, bár sosem kellett beszélnünk ezekről:) mindketten tisztában vagyunk, hogy mitől komoly a kapcsolatunk...

Ha hülyének néznénk egymást...nem volna tisztelet...megcsalnánk egymást akkor ott hol a szerelem(szeretet)? Ezeket a dolgokat nem bocsájtanám meg mert ezek a szerelem velejárói...

Az meg hogy megnéz valakit az utcán nekem nem ok féltékenységre, néha még én mondom, hogy "né de jó csaj:D". Egy jól működő kapcsolatban ez nem probléma...


Aztán hogy mi csapná ki a biztosítékot? nálam egy csók is...valószínűleg azt még megtudnám bocsájtani, de időbe kerülne és keményen kellene küzdenie a bocsánatomért és hogy visszaszerezze a bizalmamat...

2o-L

2010. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Amit nem bocsátanék meg:

szex, csók, folyamatos hülyének nézés.

A barátommal volt már olyan hogy nem mondott el valamit, mert tudta hogy meg fogok haragudni(nem nagy dolog volt egyébként), de elmagyaráztam neki hogy akkor sokkal jobban fogok haragudni, ha megtudom hogy füllentett(és márpedig megtudom), mintha simán elmondja az igazat. Azt hiszem ezt azóta ő is belátta.

Lássuk be, ilyet szinte mindenki csinál(énis), hogy kicsit szépíti a történetet. Ezért ezt meg tudtam bocsátani.

Lányokra kicsit féltékeny vagyok, inkább csak színésznőkről-színeszekről szoktunk beszélgetni(mondjuk ha filmet nézünk) hogy kinek melyik tetszik, vagy melyiket tartja jó pasinak/jó csajnak.(Én is megmondom hogy melyik lány helyes, szimpi, ő meg megmondja hogy melyik pasi tűnik jófejnek). De utcán nem szoktam én sem bámulni pasikat, ő sem csajokat. Egyszer láttam egy annyira szép ázsiai lányt, hogy szóltam neki nézze meg ő is, tényleg gyönyörű volt. De ez egyszeri eset volt.

21/L 4éve vagyunk együtt.

2010. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen szorim nem megcsalás volt hanem hazugság:

tavaly történt pont az érettségi után mikor kihirdették a ponthatárokat és ki derült kit hova vettek fel.

A barátom idösebb nálam mikor összejöttünk felljött a tanulásról a szó és mondta h miből h érettségizett..perzse mindenböl 4es 5öst mondott és ez 1,5éven keresztül nem derült ki csak akkor mikor kiderült h csak fizetösre vették fel és nem értettük(családom és én)h miért mert a jegyei és pontjai alapján az államira kellett volna..na mind1 rájöttünk hogy hazudott mert kiderült h mindenböl 2es 3asra érettségizett(ugy derült ki h megadott vmi jelszot ahol fent lévö jegyek alapján kilehetett számolni a pontokat, és azok a jegyek teljesen mások voltak)persze totál döbbenet volt de mikor ezt az egészet néztük a barátom nem volt nálunk hanem hazament és én nem is mondtam el neki h mi történt csak megkérdtem hozza el az érettségi bizijét(annyit nem bögtemegész életemben mint akkor oltárit csalodtam benne)és kérdezte h jo e a fénymásolat mondom jo.másnap jött is hozzánk néztük a fénymásolatot persze abba is 4es 5ös volt..de olyan furának tünt és tesommal rájöttünk h meghamisitotta..ugye a photoshop mire képes..és lelepleztük igy kiderült az igazság anyáék is teljesen kiakadtak mert majdnem 2évig járt hozzánk meg minden és mindenkinek hazudott..nem tudtam neki megbocsátani szakitani is akartamm vele de nagyapám mondta ha szeretem akkor 1 esélyt egérdemel h bebizonyitsa h télleg megbánta..igy kapott egy esélyt aztoa elvileg minden rendben..de ha rajta kapom vmin akkor tuti repül..akármennyire is szeretem engem nem fog hülyiteni..

egyébként meg azt mondta h azért hazudott ebben mert látta h az én családomban mindenki nyomja a tanulást és neki szégyen lett volna ha kiderül h ö nem olyan képességü mint én illetve szüleim elött akart megfelelni..pedig énsem vagyok szinötös!

tehát ennyi lett volna... szerintetek jo ldöntöttem?:)

2010. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
11:33as vagyok és 20/L 17voltam mikor összejöttünk
2010. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

előző:

megértem hogy csalódtál, de a barátod indokát el tudom fogadni, tényleg csak szégyelhette magát, mert ebből más előnye nem származhatott hogy azt hazudta hogy jobbak a jegyei, mint amilyenek. szerintem jól döntöttél.

2010. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha bármelyiket ezek közül megteszi a jelenlétemben eljátsza az esélyét.

Engem egyszer nagyon padlóra küldött egy férfi. S azóta nem bízunk, nem hiszünk, csak ha bizonyít is!

Egy esélye van ne játsza el.

Ha megcsal nem szeret, akkor meg külön jobb. Nekem ennyi az elvem, de ebből nem engedek, mert nem akarok mégegyszer szenvedni.

2010. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
már a legelején közöltem vele a dolgokat... nekem felesleges hazudnia, úgyis rájövök... félrekúrni meg se próbáljon, mert ha mégis megteszi a saját beleinél fogva akasztom fel... 25/nő
2010. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Konkrétan én soha nem ültem le vele ezeket a bizonyos "határokat" meghúzni.Még ismerkedéskor beszélgettünk erről-arról,ki mit gondol a megcsalás témáról,meg ilyenekről és szerencsére egyetértünk,nem kell "szabályozni".

Egyébként én úgy vagyok vele,hogy már egy csók is megcsalás,de már egy hevesebb flörtért is lehet,hogy dobnám.Ha meg az utcán esetleg megnéz valakit,csak megmosolygom,vagy néha még én mondom neki,hogy "te,nézd,de szép a szeme annak a csajnak!":D Ezzel semmi probléma nincs.

A hazugság/füllentés nálunk nem téma.Ha füllent a másik,vagy hazudik,simán ki tudjuk olvasni egymás szeméből.Aztán meg vagy megkérdezzük,hogy "na szívem,füllentesz?",amire kivétel nélkül bevalljuk az igazat,vagy nem foglalkozunk vele,mert tudjuk,hogy a ne zavard az alvó oroszlánt-helyzet állt elő:D

2010. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!