Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet el a párotok?...

Meddig mehet el a párotok? Mármint hazugság, megcsalás. Stb,? Mikor "jelöltétek ki a határokat" és hogyan? És mit csináltok ha rajtakapjátok?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok, mint kegyes hazugság, füllentés, átverés, hülyének nézés, folytonos hazudozás, be nem tartott ígéretek...stb..


Egy nő megbámulása az utcán/strandon, szemezés, flörtölés, másikkal csókolózás, és félre "kufirc.olás"?? ..stb.


Légyszi életkort is írjatok...


2010. jún. 13. 07:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
37%

Én nagyon féltékeny típus vagyok, bár ezt tudom h nem valami jó. De ez van. Nekem egyik se fér bele, amit itt leírtál.. Az, hogy megnéz egy nőt az utcán azt többféleképp lehet csinálni.. Az nagyon rosszul esik, ha megbámulja, esetleg utána is bámul (bár ilyen nem szokott lenni szerencsére), ezt már bunkóságnak tartanám, hogy a jelenlétemben így megbámuljon valakit.. Persze ez nem válóok, de biztos hogy szólnék neki h héé most ki is kell neked? A másik mód pedig az hogy megnézi a nőt, oké ennyi volt. Nincs fél perces bámulás meg ilyenek.. Ezt elfogadom, de többet nem.. Tudom, hogy nagyon féltékeny vagyok, de nekem itt a határ, és ezt a barátom is nagyon jól tudja. Ő is ilyen határokat húzott kb, mint én, és így tudjuk kinek mi a jó. Ha jön egy szép nő az utcán akkor mi is megjegyezzük hogy "ez tök szép nő volt, nem?" de nem lovagolunk ezen a témán többet..

Egyébként nekem a szemezés, és az azon felüli dolgok, az már túl sok. Ha engem választott, akkor vagy tartsa magát, és csak én legyek neki, vagy ha nem megy, akkor dobjon ki és akkor szemezzen mással. Én ezen a véleményen vagyok..

A hazudozásokról meg a többi dologról nem beszélve, szerintem az alap, hogy egy kapcsolatban ilyen ne legyen.

Mi a kapcsolat elején, még az 1-2. hónapban, amikor már éreztük hogy nem egy kaland lesz az egész, akkor beszéltük meg. Megkérdeztük h neked mi az ami belefér, és ennyi.

17/L

2010. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem megbocsájtható nálam a hazudozás, megcsalás és társai. Ami még a megengedhető kategóriába tartozik, az ha füllent valamiről (bár ezt se szeretem).
2010. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó vagyok.

Azt kihagytam, hogy ha szemezik valakivel, vagy flörtöl, akkor én sem dobom ki, de kitör a balhé..

Hát ez vagyok én :)

17/L

2010. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

bocs elírtam

Utolsó vagyok.

Azt kihagytam, hogy ha szemezik valakivel, vagy flörtöl, akkor én sem dobom ki, de kitör a balhé..

Hát ez vagyok én :)

17/L



szóval a 85%-os vagyok :)

2010. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, a közös hobbi a fotózás volt. De azért ez lutri, a legtöbb fotós pasas hozzáállása a fotózásos dolgokhoz nagyon nem tetszik - jópofik, az obi mérete a lényeg, és csak a felszínen kapisgálnak.. Bár lehet, hogy ez téged nem zavarna, szóval próba-szerencse, lehet egymás képeihez írni, a találkozókra elmenni és rögtön lesz miből válogatni..:)
2010. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk nincs ilyen, hogy megnéz másokat, esetleg még tovább is menne.

Mint ahogy a második mondta, mi is együtt nézzük meg a szép lányt, megbeszéljük, hogy tényleg szép-e, ennyi. Bár a párom mindig azt mondja, hogy neki csak én tetszem. :)

Flört miatt én sem szakítanék, de nálunk is nagy veszekedés lenne.

Azon az elven vagyok, hogy azt várom el másoktól, amit én is megteszek vele. Ilyen alapon rá sem nézek más férfira, még annyi ideig sem, hogy eldöntsem, helyes-e. Nincs szükségem megnézni másokat, nézhetem a páromat.

A hazugságot sem szeretem, mert ha egy apróságban hazudik valaki, akkor hazudhat nagyobb dolgokban is, vagy eltitkolhat komolyabb dolgokat is.


Hogy mikor beszéltük meg? Semmikor. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy egy kapcsolatban a megcsalás szakítóok. Nem állhatsz a párod elé úgy, amikor összejöttök, hogy:

"Na, akkor határok: 5 megcsalást megbocsátok, a 6.-nál szakítunk."

Nem csaljuk meg egymást, mert természetesnek vesszük, hogy akkor a másik kidob. Meg amúgy is: szeretjük egymást. Minek kellene más nő/férfi?


21/L

2010. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Én pont egy ilyen helyzetben vagyok. A párom folyamatosan ezt csinálja velem . Minden jó, szex is tuti, erre közli, hogy neki erre nincs szüksége, és elhagy. Utána nem jelentkezik közel 4 napig, majd újra felbukkan. És akkor azt mondja, hogy lehetséges, hogy járunk. De minden kapcsolatot az dönt el, hogy tud -e fejlődni, mondjuk összeköltözés, vagy ez után házasság, stb. Ha ez megállt, akkor nem szeret, be kell fejezni. Nem szabad leragadni, mert csak játszik veled. 34 éves
2010. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nálunk egyik sem megengedett, mármint hazugság, megcsalás, stb. A "határokat" egyszerűen megbeszéltük. Úgy terelődött a szó a kapcsolat legelején és már ott tisztáztuk, hogy mi megbocsájtható és mi nem. Szerencsére azonosak az elvárásaink, így mindenki magából kiindulva tudja, hogy mi az, ami a másiknak rosszul esne. Evidens, hogy attól nem lenne vége a kapcsolatunknak, hogyha a párom szemezne valakivel, de az biztos, hogy utána megmondanám neki, hogy ez rosszul esett. Nálunk fontos az őszinteség. Attól, hogy a párom (természetesen nem az orrom előtt) megnéz egy lányt és azt mondja: csinos, nem dőlt össze a világ. Tény, hogyha valaki csinos, az csinos. Hazugság letagadni. Talán ki fogtok nevetni, de együtt néztük anno a szépségkirálynő választást (azaz a párom gépezett, én meg a lányok ruháit néztem :)) és "kibeszéltük", hogy ki szép, ki csinos, ki nem. :) És nem volt belőle féltékenykedés, hogy a párom szerint az x. lány szép. Mert úgyis mellettem alszik el, minden nap, nem amellett a lány mellett. Nekem mondja és velem érezteti, hogy szeret, nem mással. És szerintem ez a fontos.
2010. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Na hát ez nagyon jó kérdés!

Én sajnos olyan hülye voltam hogy nagyon szerelmes fejemre semmi nem hatott, ha megakart csalni, de végül nem sikerült megtenni, ezt is megbocsájtottam.

Kicsit haragudtam néhány nap mosolyszünet, de végül béke lett a vége!

Nagyon szerettem ezt a fiút és nagyon sok mindent megbocsájtottam neki!

Mai eszemmel viszont ha egy kapcsolatomban ilyen előfordulna akkor tutti kidobnám ha:

=hülyének nézne

=folytonos hazudozás

=csókolozás

=szex


de már kicsit az is kidobná a biztosítékot ha egy nővel nagyon szemezik de csak ha nagyon pár pillantás nem érdekel!


18/L

2010. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nálunk nem beszélhetünk egyik dologról sem.De számomra az a furcsa,hogy azt várod,hogy ezek ki legyenek kötve,szerintem egy egészséges kapcsolatban ezek annyira alap dolgok,hogy úgymond szót sem érdemelnek.Vagy csak én vagyok nagyon szerencsés...:)
2010. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!