Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet el a párotok?...

Meddig mehet el a párotok? Mármint hazugság, megcsalás. Stb,? Mikor "jelöltétek ki a határokat" és hogyan? És mit csináltok ha rajtakapjátok?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok, mint kegyes hazugság, füllentés, átverés, hülyének nézés, folytonos hazudozás, be nem tartott ígéretek...stb..


Egy nő megbámulása az utcán/strandon, szemezés, flörtölés, másikkal csókolózás, és félre "kufirc.olás"?? ..stb.


Légyszi életkort is írjatok...


2010. jún. 13. 07:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Hát én úgy érzem, amikor nagyon szerelmes vagyok, akkor bármit meg tudnék bocsájtani neki. A fő bűn persze a megcsalás, de ha nagyon szeretek valakit, úgy érzem, ezt is megbocsájtanám, ha megindokolná, és érezném, hogy megbánta.
2010. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudom most sokan írják azt, hogy megbocsájtok, mert szeretem meg blabla...én csak egy esélyt adok neki. Ha eljátssza, akkor vége.Egy kacsolatba nem fér be egy harmadik, negyedik stb.

na lehet rám szórni az igét:) de én ezt vallom, ehhez tartom magam.

Tudod, ha már egyszer elkezdte, ott lesz folytatása is..ha nem most ,majd később.És ezt én már nem akarom és nem fogom megvárni.

Én se csalom meg,flörtölgetek jobbra-balra,hazudozok neki, joggal várom ezt tőle is.Ha nem megy neki nem gond,folytassa csak..de nélkülem.


32/N

2010. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

07:23!


Én is pont így gondolom (bár ezért senkit sem fogok lepontozni)!


De mikor jelölöd/jelölted ki azokat a határokat, az első randin? Vagy mikor szóba került? Vagy mikor volt rá "precedens"? (bár ez utóbbi gondolom már késő...)

2010. jún. 13. 07:47
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az én fiúm nem egy átlag pasas, így amiket felsoroltál, nálunk szóba se jön. Ha szép nőt látunk, akkor azt meg mindketten megnézzük és megbeszéljük, hogy szép volt, ennyi, ezzel nincs semmi gond. De a többi szerencsére egyáltalán nem fordul elő a kapcsolatunkban, mert szerelmesek vagyunk egymásba és tiszteljük egymást, pedig 7 éve vagyunk együtt. És ha gond lenne, akkor vagy megoldanánk vagy szakítanánk, de ezekre nem kerülne sor, egyenesek vagyunk a másikkal. Persze nem tudom, más pasassal biztos nehezebb lenne, mindenesetre másik fiúnál is ugyanezeket várnám el, és szerintem nincs értelme az egésznek, ha már akárcsak kegyes hazudozás meg füllentgetések vannak. Akkor fuccsa az egésznek.


23L

2010. jún. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Ha szép nőt látunk, akkor azt meg mindketten megnézzük és megbeszéljük, "


:DDDDDDDD

Az a felséges többes! :DDDD

Nagyot kacagtam :DDDD


Ám szerintem tényleg így kellene működnie a kapcsolatok többségének, csak sajnos sokan "füllentenek" és ezt nagyon nem komálom...


Hol "szerezhető be egy ilyen pasi"? Hogy ismerkedtetek meg?

2010. jún. 13. 07:50
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.


Tudod, sokan átvágták az agyam (pasik), na akkor döntöttem el,hogy ennek itt és most gátat kell szabni, mert különben nem lesz megállás.

Természetesen most nem arra gondolok, hogy egy nőt se nézhet meg az utcán pl.de amiket felsoroltál, megcsalás, csók, flört stb.az nekem már nem fér bele.Neki se férne bele, ha én tennék ilyet.

Ezt a kapcsolatunk elején megbeszéltük.Nem az első randin,hanem később,mivel komolyan gondoltuk a dolgot( ma már házasok vagyunk)és így döntöttünk.

Lehet modern felfogása van annak, akinek ezek a dolgok még beleférnek az életébe, legyek akkor maradi és konzervatív:),vállalom!

Szeretnék nyugodtan élni, nem idegeskedve,hogy megont mit csinál,kivel, hogyan...

Volt benne részem bőven, tudom mit jelent,mikor hülyére vettek egypáran.na akkor döntöttem el, ennek vége.Inkább egyedül,mint egy gyomorgörccsel naponta.Szerencsére ebben a párom partner és seemi vita nincs köztünk, ez természetes!

Nekem az a fura, hogy sok kapcsolatban mega másik dolog a természetes(amiket leírtál),mert egyik másik folyton megbocsájt.Vannak szituk, amikor muszáj megbocsájtani, de max EGYSZER!Legalább is én így gondolom...

2010. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, nem tudom, egy lánynak miért kéne féltékenynek lennie a többi nőre, én szeretem a szép dolgokat, és elismerem másokban is, vagy ha szebb valamije, mint az enyém. És az a jó, hogy a párom sem lesz egy örjöngő állat, ha egy pasasról állapítok meg ezt-azt, persze nem bunkó módon, hogy ahh, de szép teste van, hanem mondjuk a szemét, kezét, beszédét illetően.. és ebből sincs gond.

Amúgy interneten ismerkedtünk meg, közös hobbi alapján, 200 km távolságból:) És nekem teremtették, ez tuti:) De ha keresnék se találnék ennyire szuper, izgalmas, nyílt és rendes pasast, aki ennyire szerteágazóan tuti mindenben.

na ennyi a rajongás:)

2010. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én detto olyan vagyok, mint a második.

20/L

2010. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

kegyes hazugság, füllentés, átverés, hülyének nézés, folytonos hazudozás, be nem tartott ígéretek


Ilyenek közül egy sem lehet, mert az nagyobb tragédia lenne mint egy félre kúrás amire esetleg volt oka a másiknak mert az egyik barom volt!!


Megbámulás, szemezés, flörtölés nem számít részemről, mert tudom hogy nem a személynek szól max az esztétikai élménynek..

A csók meg kizárható mivel a párom érintésfóbiás és egyébként sem szeret csókolózni!



27 F

2010. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszi "második" :)


én is pont ezt a korszakomat élem: ha valakin látom hogy hazudik, és le is bukik : lapát... azért vannak még mások, nem fogom magamat megalázni... az ex pasim megcsalt, ráadásul azzal a szövegel állt elő, hogy az még a kapcsolatunk elején volt, és az azért nem számít (szánalmas egy szöveg) ekkor durrant szét az agyam, és megmondtam neki hogy viszlát...úgyhogy a következő pasimmal már szerintem a 2-3 randin meg fogom említeni valahogy...bár annyira szerintem sem fogok belemenni..


Kedves 08:03-as!

Megkérdezhetem, hogy mi volt az a közös hobbi? Kíváncsi lennék, hogy mi az amit a pasik és a nők is szeretnek hobbiként művelni :) (mert lehet hogy ideje lenne változnom :))

2010. jún. 13. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!