Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik egy igazi apa. Lehet...

Hiányzik egy igazi apa. Lehet egyáltalán pótolni?

Figyelt kérdés

Olyan apám van,akit szívből utálok. Alkoholista ember,gyáva és beképzelt. Évekig vert engem. Egy éve nem láttam,de nem is akarom soha. Gyerekkorom gyászos volt őmiatta.


De maga az,hogy van egy apám,aki szeret és én is szerethetem, hiányzik. Igazából nem tudom, milyennek is kellene lennie, csak a filmekből látom a szerető apa mintákat. És nekem nincs.


Egyébként 17 éves vagyok. Lassan másfél éve párommal élek, végre jól érzem magam, szeretem az életemet.

Ő 29 éves most, idén tölti a 30-at. Talán van a kapcsolatunkban egy adag "apát keresek" dolog. Alapból nagyon szeretjük egymást. De ő a párom és nem az apám, kétféleképp nem tudok rá nézni, és nem is akarok.


Miután elköltöztünk anyámmal apámtól, még sok terrort kellett így több száz kilométerről is elviselni, sőt páromat is megütötte.

Az igazira haragszom, látni se bírom, gyomorgörcs fog el a gondolattól, hogy találkoznom kell vele. Pedig kell majd, a váláson. De szeretnék egy olyan apát aki szeret. Ez csak álom.


Mit kezdjek ezzel?


2010. jún. 13. 01:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kérdező ti hol találkoztatok a barátoddal? hogyan kezdödtek a dologk közteteke 12 év korkörülmbséggel? csak mert én is hanonlo helyzetben vagyok .miről beszéltetek stb?
2010. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
lol hát ha 17 évesen 30 éves sráccal vagy együtt akk sztem már meg is találtad a pótapád :D:D
2010. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket.

Hosszú történet egyébként hogy hol találkoztunk. Anyámon keresztül ismertem meg, neki volt segítője, barátja míg ebben a városban keresett munkát.

Beszélni bármiről tudunk,legyen az vallás,politika,érzelmek,anyagi dolgok,takarítás,munka,suli,filmek,sőt jobb napjainkon még az emberek és saját ürítési szokásaink is témán vannak :)

2010. jún. 13. 16:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Rájöttem, hogy én is akkor voltam a legszerelmesebb a páromba, amikor még kislányként bánt velem. Pedig fiatalabb nálam, de olyan határozott...Amíg szerelmes volt belém, állandóan becézett, kicsimnek szólított, felhúzta a cipzárt a kabátomon, megigazította a sapimat, átvezetett a zebrán és azt mondta, balra néz, jobbra néz, mehet...Imádtam!!!

De most már nem csinálja és már nem szerelmes.

Amúgy nekem nem volt nagyon rossz apám, csak egy tutyimutyi, határozatlan, életképtelen alak. Anyám már nem él. Akkoriban legalább eltartott minket. Most évekig egy nő nyakán élősködött. Olyan ember, aki nem szívesen törődik másokkal, elvan a saját kis világában. Egyszer nagy szükségem volt a segítségére, de nem akart segíteni, így örökre meg akartam szakítani vele a kapcsolatot, akkor mégis segített, de ez is a barátnőjének köszönhető, aki küldte, unszolta, amikor beteg voltam, akkor is csak a barátnője unszolására látogatott meg. A se...gfej észre se vette, hogy a barátnője ilyenek miatt kiszeret belőle, most meg csodálkozik, hogy haza lett paterolva az összes cuccával együtt. Én elviselem, hogy itt van, de igazából jobb lenne, ha nem lenne, zavar a puszta létezésével.

2010. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy tedd magad rajta.

Nekem sincs apám. Vagyis még 3hónappal ezelőtt "volt"

Egy alkoholista szemétláda, aki mindent eladot a saját házunkban,meglopott minket engemis. Csúnyán beszélt velünk,dolgozni nem akart csak élősködni.

Igazábol mi minden segítséget megadtunk neki, orvosok elvonó szeretet,de semmi. Akkor lett alkoholista mikor én megszülettem.

Nem halottam felőle 1hónapja semmit,de nem is akarok,mert amíg itthon volt mindig csak zaklatot minket.

Bocis az offért,csak e akartam írni,hogy vannak köztünk hasonlo helyzetben lévők is.

Nekem nem hiányzik. Sok siekrt kívánok,hogy túltedd magad rajata.

2010. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!