Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább az életemmel,...

Hogyan tovább az életemmel, laza kétségbeesés őrjít meg?

Figyelt kérdés
Elhagyott a vőlegényem, voltak előzmények, többször szakítottunk és összejöttünk. Stb, tudom, hogy jobb így, de nem érzem át. Most véglegesen elköltözött, neki nem hiányzom én haldoklom a hiánya miatt, ez is bánt. Na de a folyamatos depresszióból ki kell lábalni, vannak jófej szüleim és támogató barátaim, akik egész nap tartják bennem a lelket, de én mégis szomorú vagyok. Úgy érzem 27 évesen túl sok évet pazaroltam olyan kapcsolatba, aminek nem lett értelme, így elvesztegettem a legjelentősebb éveimet. Öregnek és vígasztalhatatlannak érzem magam. 2 kérdésem lenne, hogyan tudom feldolgozni, hogyan tovább az életben, ha minden másodpercben rajta kattogok. Hogyan zártok le egy kapcsolatot vagy házasságot a lelketekben? A másik meg, hogy végülis, hogy hol tudok ennyi idősen ismerkedni egyáltalán? Hova kivel kéne eljárnom? Hol vannak azok az otthon ülős rendes srácok, akik nincsenek kint részegen a pesti éjszakában a bárokban? Kétségbeesetten magányosnak érzem magam, és olyan érzésem van, hogy soha többé nem lesz senkim :(
2018. ápr. 13. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy Te öreg. :) Manapság 30 körül állapodnak meg az emberek. De próbálj pozitívan nézni.. nem lett egy gyereked egy nem működő kapcsolatból,gondolom nem vettetek fel nagy közös hitelt. Valaki Rád vár. :) ...de ezt verd ki a fejedből gyorsan,hogy Te öreg vagy. 😄😂😃 Jó az idő,menj kirándulgatni, stb tényleg ne bulikban keress társat. Fel a fejjel☺
2018. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Járok társas klubba és vettem fittness bérletet, az utóbibba minden nap félholtra edzem magam, csak ne búslakodjak. Ott nehéz ismerkedni mindenki edz és fogalmam sincs milyen ürügyel mehetnék oda, nem szeretek ügyetlennek tűnni, mert nem vagyok az, nem kérdezhetem meg, hogy pl hogy kell ezt azt használni és nem is úgy nézek ki, mint aki nem tudja.

Csinálom a Kék-Túrát, de mégis erdőben hátizsákkal hogy ismerkedjek? Mindenki társsal vagy társasággal van ott.

Engem azok érdekelnének, akik nem isznak, rendesen dolgoznak és otthon szeretnek ülni esténként, mondjuk játszanak, tanulnak, filmeznek, főznek készülnek a következő napra, de semmiképp nem a tinderen kergetik az esti vacsorájukat :)

2018. ápr. 13. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:
A pálferis programokon próbálnak regenerálódni a hasonló szakításaik után. :)
2018. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A társas klubban nem lehet ismerkedni? Miféle klub az pontosan?

Öreg pedig nem vagy!! Ne hülyéskedj már! :D Sok korodbeli lány még nem állapodott meg, vagy épp nincs senkije, vagy akivel együtt van, végül mégsem az a férfi lesz élete párja. Nem vagy elkésve semmivel!

2018. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vesztegetted el a legjobb éveidet, hanem azok most fognak következni :) A felejtést nagyon jól csinálod, programok, sport, ennél jobbat én sem ajánlhatok, ezen kívül csak az idő fog majd segíteni. Nyugi, mindent jól csinálsz, nem maradtál le semmiről, ne sürgesd az életet, hanem próbáld megélni. Ezt a nehéz időszakot is éld meg, ne csak túl akarj lenni rajta, ez a te történelmed, ezek a napok írják majd az arcodra az időskori ráncaidat :) na jó, ez nem volt túl lelkesítő. És ne akarj most rögtön egy normális kapcsolatot, itt van most a remek alkalom a búfelejtésre, lehet most egy kicsit felelőtlennek lenni, bulikázni, pár hónap már igazán belefér, és nagyon fel tud tölteni.
2018. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért járok el mindenhova, mert "kell".

Ha nem megyek, sírok a négy fal között egyedül, szomorkodom, koplalok, és járkálok körbe körbe órákon át a lakásban.

Ahhoz, hogy ne őrüljek meg, hogy a folyamatos önhibáztatás- gyűlölet - sírás - összeomlás körforgásból, legalább néha órákra elszabaduljak.

De egyre nehezebb, az idő elteltével nem könnyebb, hanem nehezebb, még jobban érzem a hiányt, még nagyobb az űr.

Eddig legalább "csak" veszettül hiányzott.

Most meg már a pánik uralkodik rajtam, hogy egyedül fogok meghalni.

Kiskoromtol kezdve utáltam egyedül lenni.

Én nagyon nagyon szeretek párkapcsolatban élni, nekem nincs szükségem bulira, vadulásra sem magányra.

Sokan irigykednek rám, van egy nagy lakásom, nagyon jó helyen, és autóm is.

Imádok autokazni, de a szakítás óta feléje sem néztem, a lakás megorjit, hogy kong az uressegtol és még az utolsó csempe is rá emlekeztett.

Másfelől meg idegesít, ha itt van valaki sokáig, persze jó, ha a barátok beugranak, de sosem akarom, hogy maradjanak napokig vagy itt aludni. Viszont egyedül aludni sem bírok, nagyon hosszú ideje nem aludtam ki magam, folyamatosan pánik hangulattal kelek :(

2018. ápr. 14. 07:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen, szívem. De nyilvánvaló, hogy nem maradsz így, egyszer ennek is vége lesz. Addig csak arra figyelj, hogy ne felejts el enni, inni és levegőt venni.
2018. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt nagyon jol teszed, hogy nem ulsz autoba! Amig nem alszod ki magad, ne vezess!
2018. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon is ismerkedhetsz. Sok kérdésben panaszkodnak fiatalok, hogy nincs senkijük, soha nem volt még barátnőjük, ilyenek. Társkereső kérdést nem írhatsz ki, azt tiltják a szabályok, de válaszolhatsz privátban a magányos fiúknak, és megbeszélhettek egy randit.


A barátaidnak is szólj, ha tudnak valakiről az ismeretségi körükben, aki inkább otthonülő típus, tehát hozzád való lenne, akkor mutassanak be neki.

2018. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!