Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tetszik nekik :S

Mit tegyek? Nem tetszik nekik :S

Figyelt kérdés

3 hete összejöttem egy koreai fiúval. 1 hete mutattam be a szüleimnek de nem tetszett nekik, láttam rajtuk...vagyis anyának annyira nem volt vele baja..de apának igen. Szoktam rájuk hallgatni de most valahogy nem megy. Az a fiú kedves és aranyos, más mint a többiek (tudom h mindenki ezt mondja...de most komolyan). Nem csinált semmi rosszat amikor bemutattam nekik. Nem tudom miért kell mindig ezt csinálni, apának eddig szinte senki sem tetszett. Tudom, hogy még nem vagyok felnőtt de nem is vagyok 10 éves akinek megmondják, hogy kivel jöhetek össze és kivel nem.

Mit tegyek, hogy megszeressék?

16/L


2010. jún. 12. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Apád kicsit rasszista.
2010. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része rasszista, ha bevallja, ha nem. A fiút lehet hogy még akkor se fogja megkedvelni az apukád, ha 5 éve jártok . De ha mindig kedves, tisztelettudó és ami a legfontosabb látszik rajta, hogy szeret téged, lehet hogy mégis megenyhül(nek).
2010. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Észak vagy dél koreai? Mert az északiakat nem nagyon szokták szeretni mert azok megvernek úgy hallottam
2010. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rasszisták a szülők szerintem. Egész egyszerűen nagyon nehéz elfogadni egy szülőnek azt, hogy a gyermeke már megnőtt, abban a korban van, hogy a másik nemre már nem csupán játszótársként tekint. Higgyétek el, szülőként nagyon átérzem a helyzetét! De talán ha kicsit felnőttebben viselkedsz majd, ha a viselkedéseddel is mutatod majd, hogy felnőttél, könnyebben elfogadja majd. Sajnos csak az idő segíthet, meg esetleg anyukád, ha meg tudja kérdezni tőle, hogy mi is a baja a fiúval. Csak úgy tud változtatni (már ha olyan baj van, amin lehet), ha tudja, hogy mi a probléma. De ezt apukád neked biztos nem mondja el.
2010. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az apák már csak ilyenek! :) Itt nem feltétlenül a hova tartozással van baj, nekem magyar fiúim voltak, apu még is gyilkolni tudott volna, amikor hazahoztam őket! :) Sosem mondta a szemembe, csak hőbörgött magában... Aztán legnagyobb meglepetésemre egy idő után ezt abbahagyta. Hozzászokott a gondolathoz, hogy a kicsi lánya már nem az ő kezét fogja! :) Most már ha hazahozom a barátomat bemutatni, rögtön kezet fog vele, üdvözli, vigyorog stb... A mostani párommal több mint egy éve együtt vagyunk, vele egész jóban van már! :) Előbb utóbb a te apud is hozzászokik a gondolathoz, és gördülékenyebben megy majd minden! Nehéz pillanat ez a lányos apukák számára, próbáld egy kicsit az ő oldalát is átérezni! :) 20/L
2010. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek akarsz magyar létedre egy sárga majommal keverdni? Fajok keveredése pusztuláshoz vezet!Így is elég sok olyan gyerek van akik félig cigók vagy sárgák félig meg magyarok..Jó tudom,hogy nem a gyereken gondolkozol még sőt biztos de akkor is.. én biztos nem engedném meg ha lenne egy ennyi idős lányom.. gusztustalan és szánalmas
2010. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó igazad van! Inkább élje le az életét boldogtalanul egy olyan emberrel akit nem szeret, csak mert mi lesz ha félvér lesz a gyereke.... Gratulálok, nem lennék a gyereked helyében!
2010. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!