Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engednek sehova a...

Miért nem engednek sehova a szüleim 16 évesen?

Figyelt kérdés
A barátaim mindig kiröhögnek, h nem mehetek bulizni, max csak fagyizni, meg ilyenek-.- Olyan ciki, szüleim mindig mondják, hogy ehhez még kicsi vagyok stb, pedig már felnőttem és ezt nem fogják fel, nem vagyok már gyerek!Egy buliba nem mehetek el, komolyan mondom, tök gáz. Már azon is gondolkodtam, hogy el fogok szökni vagy valami. Úgy beszélnek velem, mint egy 5 évessel, már elegem van. Mindig beégetnek mások előtt, meg néha lecsesznek az utcán feltűnően, mint valami óvodást. Nem akarom, hogy gyereknek nézzenek, már nem vagyok az! Élni akarom az életemet, nem babázni stb, amit elvárnának tőlem. Mondják, hogy azért ne mehetek, mert annyi rossz dolog van, meg hogy szép lány vagyok, bármikor beránthatnak a kocsiba stb, de hát ezeknek nem nagy az esélye, hogy megtörténnek. Mi a fenét csináljak?
2010. jún. 12. 11:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki normális helyen akarja jól érezni magát a barátaival, az nem bulizni megy, hanem valamelyik barátnál vagy otthon összeülnek és együtt szórakoznak. Azt biztos megengedik a szüleid, hogy egy pár barátodat áthívd egy délutánra vagy éjszakára, amikor ők is otthon vannak. Nem csak szórakozóhelyen lehet jól érezni magadat, sőt szerintem ott lehet a legkevésbé, mert a mai szórakozóhelyek nagyrészt csak a piáról, cigiről, drogról, szexről szólnak.
2010. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jézusom, miért kéne csöveznem vagy prostinak állnom, csak mert szeretnék én is eljárni normális körülmények között? Nem vagyok egy utolsó proli, aki tesz a tanulásra és riszálja magát a f*szik előtt, mellesleg kikérem magamnak, nem híd alatt csövező emberekkel barátkozom.
2010. jún. 12. 12:52
 23/26 anonim válasza:
100%

nah nalam ugyanez a szitu.... vgayis ugyanez volt..nekem is folyton ezt hajtottak h ennyi meg annyi rossz dolog van.. itt ott rabolhatnak el..megeroszajkolhatnak.s.tb......nekem 15-16evesen suli utan rogton haza kellett jonnom... ha nem jottem mar maris hivtak hogy hol vagyok.. tunjek haza....meg penteken se mehettem pl pizzeriaba ..vagy sehovaa a barataimmal....3ra itthon kellett lennem...pedig nem volt semmi kulonosebb okuk erre.. nem csinaltam semmi rosszat..de mar kezd javulni kicsit a helyzet... pl. mar a baratommal elengednek barhova.. igaz nem ejjelre..de azert mar engednek.... szal szerintem legy turelmes veluk..en is az voltam....es mindig pontosan legy otthon..es ne rogton azzal kezd h pl ha eddig 5-6ig voltal kiengedve max. akkor most egybol h hagy menj el hajnalig valahova.. mert abba ugyse mennek be.e.. hanem csak szepen fokozatosan... h pl eloszor csak 7ig... utana ha ezt megszoktak akkor 8-9ig...es igy ha fokozatosan szoktatod ra oket erre..akkor menni fog..csak ido kell es nem fognak gyerekkent kezelni :)

16/L

2010. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
10%

12:50

Sztem ez hülyeség..Nyilván nem a leghirhedtebb szórakozóhelyekre kell menni..attól még, hogy te nem szeretsz bulizni, más még jól érezheti magát..És egy korty pia nélkül is tök jól érzem magam. 21/L

2010. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én se mehettem bulizni sose, pedig akartam, de hidd el, ha lázadozol, az még rosszabb, mert annál kevésbé fognak megbízni benned a szüleid. Azt, hogy nem vagy már gyerek, csak akkor mondhatod majd el magadról, ha már nem akarod minden áron az ellenkezőjét csinálni annak, amit a szüleid, vagy más, nálad idősebb és tapasztaltabb emberek mondanak.

Bírd ki még azt a két évet, ami hátra van az egyetemig (már ha tovább akarsz tanulni), menj másik városba tanulni, ott majd azt csinálsz, amit akarsz!

2010. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha valami felelősséget kéne vállalnod, táncolva ujjonganál, hogy csak kiskorú vagy:) Igaza van a szüleidnek.
2010. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!