Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engednek sehova a...

Miért nem engednek sehova a szüleim 16 évesen?

Figyelt kérdés
A barátaim mindig kiröhögnek, h nem mehetek bulizni, max csak fagyizni, meg ilyenek-.- Olyan ciki, szüleim mindig mondják, hogy ehhez még kicsi vagyok stb, pedig már felnőttem és ezt nem fogják fel, nem vagyok már gyerek!Egy buliba nem mehetek el, komolyan mondom, tök gáz. Már azon is gondolkodtam, hogy el fogok szökni vagy valami. Úgy beszélnek velem, mint egy 5 évessel, már elegem van. Mindig beégetnek mások előtt, meg néha lecsesznek az utcán feltűnően, mint valami óvodást. Nem akarom, hogy gyereknek nézzenek, már nem vagyok az! Élni akarom az életemet, nem babázni stb, amit elvárnának tőlem. Mondják, hogy azért ne mehetek, mert annyi rossz dolog van, meg hogy szép lány vagyok, bármikor beránthatnak a kocsiba stb, de hát ezeknek nem nagy az esélye, hogy megtörténnek. Mi a fenét csináljak?
2010. jún. 12. 11:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12:17-es vagyok, 12:11-esre értettem az utolsót.
2010. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11%
egyszer hazaállítanék holt részegen... max leszidnak, másnap már úgysem fogsz emlékezni semmire... így tudtukra adod hogy már nagy vagy, ha meg felelősségre vonnak, mond azt hogy a görögök is ittak, rómaiak is, mindenki ivott aki a történelemkönyvben van, te miért ne?
2010. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%

Szökj el otthonról időlegesen, de megnyugtatva Őket..., hogy hadd tanuljanak a hibáikból. Azért hátrahagyj hátrahagyhatóságot (pl. levél)! Ez csak sajnos arra lesz, hogy pillanatnyilag-míg Te tán félsz-izguljanak Érted, amolyen időintervallumosan. Viszont olyan helyre, s Olyanhoz vagy oda szökj, ahol nem talál meg a rendőrség és nem Főokoltnak és lecseszhető KisLányka leszel beállított, (sőt, ajánlatos telefonon fokozatosan nyugtatni Őket, de nem a Téged fellelhető helyre utalva) ha ez nincs módodban vagy az előbbi leírt akarhatnékot csak dühkifejtette volt, akkor viselj, mert örülj, hogy egy ilyen indulatos Fruskát viszont viselnek, és szeretve.

Na meg az elszökés tarthat egy napig is, csak tudjanak a tartásáról...

2010. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%

"Akkor leszel felnőtt, ha betöltötted a 18. életéved. "


"Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :D Maximum papíron számít annak"


Na ez volt igazán gyerekes.


Ad 1) Addig, amíg PAPÍRON fiatalkorú, addig a szülő felel érte, és addig nincs arcoskodás, azt teszi, amit a szülő mond.

Ad 2) Addig, amíg a szülő lakásában él és a szülő tartja el, addig szintén nincs arcoskodás. Az ilyen dumákért olyan sallert tolnék le, hogy egy életre megtanulná, 16 éves korban még nincs pofázás.

2010. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
12:19-es, JÓHÜLYE vagy, hogy adsz arra, hogy mégjobban féltsék és maradjon a helyzet vagy változatlan vagy mégjobban súlyos. Hát.. Barmok is Tanácsadóknak születtek, de csak Barmoknak.
2010. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy a szüleid is olvassák ezt az oldalt (vagy hasonlót), és látják a számtalan 14-15-16-17 évesek által kiírt "terhes vagyok?" kérdéseket?
2010. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján egyáltalán nem vagy érett, max azt hiszed magadól, mint minden korodbeli gyerek (mielőtt leoltanál, én is azt hittem magamról 16 évesen, hogy hú de felnőtt vagyok már). Igazuk van a szüleidnek, és inkább örülj, hogy nem engednek bulizni, ez azt jelenti, hogy törődnek veled. Egy fagyizás során ugyanannyira lehet élvezni a barátaid társaságát, mint mondjuk egy diszkóban, sőt jobban is, mert fagyizáskor nem iszod le magad, meg nem üvölt a zene a füledbe. Egyébként az ilyesmi, hogy berántanak egy lányt egy kocsiba, nem olyan ritka, mint hiszed.

Aki meg azért kiröhög, mert nem mehetsz bulizni, azt én nem nevezném barátnak. Ha igazi barátok lennének, nem nevetnének ki emiatt.

2010. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De én nem leinni akarom magam, meg összefeküdni mindenkivel, hanem jól érezni magam egy normális helyen a barátaimmal és ezt ők nem értik meg.
2010. jún. 12. 12:39
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
de megértenek téged,csak ők is voltak fiatalok,na persze arról híresek a mai tizenévesek,hogy szépen ülnek egymás mellett és bambit isznak,attól mert valaki 18 lesz még lesz felnőtt,max az igazolvány szerint,de te ettől még messze vagy.
2010. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
menj csak el buliba, sőt, szerintem haza se menj, menj csövezni a híd alá, mint a barátaid, és tartsd el magad érettségi híján 8 általánossal napszámból és vagy a testedből.
2010. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!