Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegesítőek a kis...

Miért ilyen idegesítőek a kis tinik?

Figyelt kérdés

Én vigyázok a 13 éves unokahugomra hétvégén és a sírba kerget. Nagyon bunkó velem,parancsolgat, “menőzik”,riszálja a seggét folyamatosan direkt,felesel. Néha annyira fel tud idegesíteni, hogy közel álltam ahhoz hogy itthagyjam a fenébe és oldja meg magát.

Más 13 éves kislány is ilyen,vagy csak engem ver az isten?

20L


2018. márc. 23. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen miért kell rá vigyázni?? nem is tudom, mit csináltam volna, ha ennyi idősen állandóan felügyelet alatt kellett volna lennem. szerencsére erre nem is volt senkinek kapacitása.
2018. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom....a szülei akartál,mivel elutaztak 2 napra.

Biztos azért,hogy legyen kit idegesítenie:)))))

2018. márc. 24. 10:26
 13/16 anonim ***** válasza:
A suliban én is olyanokat hallok... 5.-es kislánynak műkörme van, a suli udvaron csókolózik a pasijával, visszafelesel a tanárnak, aztán csodálkozik, ha behívják a szüleit... Borzalmas
2018. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért ilyenek, de hihetetlenül elkorcsosultak. Nekem is van egy 14 éves unokahúgom, úgy kb 10 éves koráig tök aranyos volt, aztán 180 fokos fordulat és mára már idősebbnek látszik mint én 26 évesen. És gyanítom, hogy több fszt is fogott már mint én. És még büszke is rá... :D Buta mint a föld, a suli nem érdekli, gyártja a pózolós képeket instára és pasizik. 15-16 évesen a terhességi teszt fölött izgulnak a suli wc-ben, miközben nekünk a töri tz volt a legnagyobb izgalom akkoriban. Para nagyon, nem tudom mi történt.
2018. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért vannak még normális 14 évesek mint pl én :D. Nagyon utálom a korosztályomat és alig várom hogy felnőtt legyek.
2018. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem többek között a hasonló viselkedése miatt rossz a kapcsolatom a 14 éves húgommal. Három évvel vagyok idősebb, mégis hatalmasnak érzem a különbséget.

Haspóló, harmincezres cipő, szaggatott farmer és iPhone. Eközben tanulni nem hajlandó, keménykedik, beszólogat nekem. Ott veri át a szüleimet ahol tudja, emiatt pedig rendszerint én kerülök bajba. A barátnőivel állandóan kávézni mennek, sajnáltatja magát a Tumblr-ön, hogy milyen depressziós, holott semmi baja, de a Tumblr az menő. Nem tudom, mi van a mai fiatalokkal. Én 13 évesen még babáztam, nem a pasik után rohangáltam. :)

2018. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!