Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinik "szerelmi problémáik"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik "szerelmi problémáik" kb hány %-a valós probléma?

Figyelt kérdés

Többségében csak arról hallani, ami nem valós probléma:

"Nem merek ráírni, mit tegyek?"

"Hogy kezdeményezzek?"

"Mi legyen a téma köztünk?"

"Hogy hívjam el randira? De egy iskolába járunk"


2018. jan. 26. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0.1%.
2018. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezeket a szerencsétleneket akik ilyeneket írnak ki ide.

Vannak valós problémás kérdések is, de kevés. Amúgy akik a kérdésben említett kérdéseket felteszik abból 90% nem jut el kapcsolatig, a maradék 10 meg 3 hónapon belül tönkremegy. Mondjuk nem tudom, hogy tud tönkremenni ami gyakorlatilag az első fázisban van de hát nem tudnak ezek szeretni vagy nemtudom :D

2018. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kihagytam az egyik classic kérdést:

"Tetszik az osztálytársam, sosem beszéltünk még (csak tavaly egyszer) hogy szólítsam meg?"

2018. jan. 26. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

100%-uk valós. Akkor, mikor kiírják. Akkor, abban a pillanatban óriási probléma, aztán ha 10 év múlva, még mindig fiatalon, de már rég nem tiniként visszanézik, talán szégyellni is fogják magukat, hogy ilyen hülyeségeken pörögtek.

De akkor, ott, tizenévesen ezek tényleg valós problémák.

2018. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. válaszoló teljesen jól mondta, szebben meg se lehetne fogalmazni :)
2018. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én majdnem öngyilkos lettem egy ember miatt, akkor 100%os volt a valós probléma
2018. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grell Sutcliffe válasza:
Ez személytől függ . Ha egy pasifaló/szoknya pecér/egyéb(lmbtq) és tök mind 1 kivel jár csak járjon valakivel akkor , 0,00001% . Ha értelemes ember akkor olyan 45-60% között .
2018. ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!