Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mellméret-probléma? (lerágott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellméret-probléma? (lerágott csont. De hátha. )

Figyelt kérdés

Egy igen népszerű kérdéssel jönnék én is,amit már olyan sokszor láthattunk eme becses oldalon. Cickó méret...

Elég sokat böngésztem már a témában,de igazság szerint érdemleges válaszokat nem nagyon találtam,mert szinte mindegyik inkább body-positive poszt volt ezzel kapcsolatban,amire nekem nincs szükségem.

Én egyenes,őszinte válaszokat szeretnék hallani a témával kapcsolatba. Jöjjön csak a hideg zuhany nyugodtan,már mindent hallottam,és szerencsére az egóm nem olyan kicsi mint a kebleim,szóval üssetek-vágjatok!

De akkor rá is térnék,szépen,röviden: hát lapos vagyok,mint egy deszka,ez itt a probléma,kérem.

Most henceghetnék,hogy egy 'A' kosaras deszka,de sajnos az ikrek még azt a szintet sem nagyon ütik meg.

Viszont a fő probléma nem is ez lenne,mert én eggész kényelmesen el vagyok velük,csak másoknak szúr szemet,ez a pici hiányosság.(illetve,hát..pici..)

Mégpedig olyannyira,hogy az összes eddigi merész-szellem lovag sírva menekült,mikor (még ruhában!!!) szembesültek hatalmas kebleimmel. Na,ilyen elszomorító helyzetek uralkodnak,kéremalássan'!

Uraim! Tényleg ennyire mérvadóak ezek a fránya dudák? És most hogy lesz akkor,örök életnyi szingliségre ítéltetett szegény fejem,ápolt megjelenés,szép arc,és bomba alváz mellet...?


18/L


2017. dec. 22. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a mell teszi a Nőt
2017. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2017. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint nem érdekel mellméret :D


Bővebben: nyilván egy ízlésesen talált dekoltázs hatására sok mindenre gondolok én és gondol a férfi társadalom többsége, de ha komoly(abb) kapcsolatról van szó / olyat keresek, akkor ez egyáltalán nem számít:) sőt, eddig inkább kis mellűekkel voltam.. Valamiért így alakult.

2017. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy nálam esélytelen lennél, de a humoroddal máris megfogtál, szóval nem tudom. Egyben kellene látni az egész embert testestül, személyiségestül. Ha nagyon megkedvelnélek, talán nem lenne akadály az AAA- méret.
2017. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Jaj hát a lovagoks résznél marhára felröhögtem.

Fogadni mernék, hogy te állsz emögött Pete vagy Bubu, régi trollismerőseim egyike, akikkel gyártottunk pár hasonló félét :)

2017. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen jó, a kis melleket preferálom. Jobban bejön mintha nagyon nagy lenne.
2017. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Fúh én olvastam el.
2017. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
a mellméret nem feltétlen fontos, de szerintem valamivel kellene kompelzálnia mármint ha érted mire gondolok(nem csak arra).. viszont arra kevés esélyt 'látok' hogy életed végéig szingli maradj, előbb vagy utóbb csak jön valaki. 16|f
2017. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Modeler ***** válasza:

Ha egy párkapcsolatot kezdeményez valaki akkor nyilván a külsőnek is passzolnia kell a kereső elvárásainak. Nyilván aki hosszú távra keres partnert tud kötni bizonyos kompromisszumokat és nem zavarják az ilyen piti dolgok mint pl. mellméret (Ez így utólag belegondolva kicsit komplexebb téma, mert a test többi részével kell összhangban lenniük. Lásd: Vékony alkat+kis cici= jó kombó. Molett alkat+kis cici= nem olyan jó kombó.)...

A mell attól növekszik, ha oda vándorol egy kis zsír, mivel igazából egy zsírszövet a mell vagy mi, nem akarok hülyeséget mondani. Ha egy lány sokat edz, sportol, akkor nem lesznek nagy mellei mert a zsírt kidolgozza belőlük.

Másik dolog, hogy a mell általában gyermekvárás során nőhet meg valamennyire (gondolom a bevitt tápanyagok hatására) és a gyerekes deszka anyukák mellei kicsit nagyobbodhatnak meg.

Köszönöm a figyelmet.

kedves kérdező,

További jó társkeresést!

2017. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor gáz, hogy kicsi a melled, ha te annak tartod. Nekem igazából nincs is nagy mellű ismerősöm, ezért nem is értem a kérdést. Ettől függetlenül valaki lehet egy srác szemében ugyanúgy gyönyőrű. Meg szerintem jobb is. Jobb a szemkontaktust, mint hogy egy randin a fiú csak a melleidet bámulja, hogy lehet ilyen nagy.
2017. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!