Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet pszichiátria lesz a vége?

Lehet pszichiátria lesz a vége?

Figyelt kérdés
A probléma: a külvilág egyáltalán nem olyannak ismer amilyen vagyok. Mindenki kivétel nélkül határozottnak magabiztosnak, életvidámnak ismer. A férfiakkal is gyakran flörtölök, mindig bevonzok valakit. A megjelenésemre nagyon adok minden részletre ügyelek, szeretek szép és üde lenni. Az arcomat szeretem. Azonban valójában tele vagyok szorongással. A melleim miatt, a többi ok, de a melleim, a súlyuk nagyságuk miatt lógnak. Kívánnám a szexet, de ez visszatart, már látták néhányan volt 2 kapcsolatom nekik tetszett, igaz mostanában ereszkedett meg. a méretemben sem találok melltartót. Nem vagyok túlsúlyos. Folyamatosan más nők melleit bámulom és irigykedem. Megműtetni nem szeretném, csak szülés után felvarratni, ezt ajánják az orvosok. Nem tudom mi lesz. Ruhában jól nézek ki de levetkőzni már nem merek, nem akarom hogy igy lássanak. Teljesen labilisnak és törékenynek érzem magam, nem hiszek magamba a fránya melleim miatt. Több negativ jövöképem van: az egyik hogy innentől kezdve mindenkivel lefogok feküdni és kész ennyi igy legalább nem kell elviselnem a csalódásokat, tisztasor...a második pedig hogy megölöm magam. A környezetemtől nem merek segitséget kérni, senki sem tudja hogy mi van bennem. Csak a mellem a baj, pénzem van, állásom van, nyelveket beszélek, utazni utazok.
2010. jún. 10. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a mellem a baj, pénzem van, állásom van, nyelveket beszélek, utazni utazok."


Bazzmeg de jó neked!

Nekem 75B-s nem lógó melleim vannak de:

-nincs pénzem

-nincs állásom

- egy nyelvet beszélek mert nincs pénzem nyelvet tanulni

-utazás annyi hogy a sarki boltba tejet venni.


Figyu ha ilyen fas*za életed van, és pénzed is, akkor konzultálj egy jó plasztikai sebésszel és varrasd fel, ill. kicsinyítsd a melleidet.

2010. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne, ha segítséget kérnél, bár meg ne haragudj, de picit tényleg úgy tűnik, jó dolgodban agyalsz ilyen marhaságokon... egészséges vagy, van állásod, stb. - na most, nekem pl, kifejezetten pici cicijeim vannak, méhnyakrákgyanúval nemrég műtöttek, Anyum súlyos beteg, nem tudok utazgatni... DE vagy egy csodálatos családom, egy párom, aki imád, munkám amit imádok! - az értékrendeddel van probléma - emiatt megölni magad????? azonnal kérj segítséget!
2010. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Jaj ne izéld már magad...

Pasiknak nem minden a mell -.-'

2010. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene "tökéletesnek" lenned? Az ilyen lányok jelleme, személyisége annyira eltorzul az idő haladtával... Én levetethetném 3 szemölcsöm, megnagyobbíttathatnám a melleim, érzékszervi fogyatékosságom van, nem babás a bőröm, narancsbőröm is van... Hajh, ha most ezt mind összegzed, akkor úgy néz ki, ugyan kinek kellhetnék? Ennek ellenére csomóan megfordulnak utánam, 4 exem még mindig visszajönne hozzám, több férfi szívesen járna velem, és van egy csodálatos, eszméletlen jóképű kedvesem! Hidd el, a sok apró hiba tesz szerethetővé, de csak akkor ha elfogadod magad, és méltósággal viseled azokat. Nem fognak jobbna kívánni a férfiak, szeretni meg pláne nem, ha tökéletesre "plasztikáztatod" magad. Higgy a korábbi barátaidban!

Ha nagyon lógós, extrém lógós a melled, akkor nyugodtan varrasd fel! Csak az irigykedők fognak emiatt megszólni!

2010. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

egy fontos dolog:ezek a betegségek negatív jövőképet mutatnak és ezen csak te tudsz változtatni..a negatív a jövőkép a betegséged eredménye,de hiddel ez nem így van...képzeld el a legjobbakat...és az fog megtörténni.Neked egyébként jó sorod van?Azt is mondják már,hogy csak a jómódóuaknak van ideje agyalni...depizni

egy gyógyult lány

mert én akartam gyógyulni és hinni az emeberekben és az élet szépségében

2010. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!