Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet pszichiátria lesz a vége?

Lehet pszichiátria lesz a vége?

Figyelt kérdés
A probléma: a külvilág egyáltalán nem olyannak ismer amilyen vagyok. Mindenki kivétel nélkül határozottnak magabiztosnak, életvidámnak ismer. A férfiakkal is gyakran flörtölök, mindig bevonzok valakit. A megjelenésemre nagyon adok minden részletre ügyelek, szeretek szép és üde lenni. Az arcomat szeretem. Azonban valójában tele vagyok szorongással. A melleim miatt, a többi ok, de a melleim, a súlyuk nagyságuk miatt lógnak. Kívánnám a szexet, de ez visszatart, már látták néhányan volt 2 kapcsolatom nekik tetszett, igaz mostanában ereszkedett meg. a méretemben sem találok melltartót. Nem vagyok túlsúlyos. Folyamatosan más nők melleit bámulom és irigykedem. Megműtetni nem szeretném, csak szülés után felvarratni, ezt ajánják az orvosok. Nem tudom mi lesz. Ruhában jól nézek ki de levetkőzni már nem merek, nem akarom hogy igy lássanak. Teljesen labilisnak és törékenynek érzem magam, nem hiszek magamba a fránya melleim miatt. Több negativ jövöképem van: az egyik hogy innentől kezdve mindenkivel lefogok feküdni és kész ennyi igy legalább nem kell elviselnem a csalódásokat, tisztasor...a második pedig hogy megölöm magam. A környezetemtől nem merek segitséget kérni, senki sem tudja hogy mi van bennem. Csak a mellem a baj, pénzem van, állásom van, nyelveket beszélek, utazni utazok.
2010. jún. 10. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

akkor csináltasd meg a melled most ha ennyire zavar


vagy keress egy pasit,aki igy szeret ahogy vagy,és segit elfogadtatni a melleidet magaddal

2010. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Azonnal fordulj psyhiáterhez. Ettől még lehetnél boldog, de rögeszméddé vált a mell-kérdés. Ez megkeseríti az életedet. Fordulj orvoshoz, aki segít. Normális esetben ez a probléma NEM probléma!
2010. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Jó neked, én a kis mellemen vagyok kiakadva.

Evolúciósan a pasik imádják a nagy melleket, szóval nem tudom mi bajod van.

De lehet, hogy mehetünk együtt kezelésre, mert én épp most morfondírozok azon, hogyan kéne dobnom a pasimat, mert kicsi a mellem, és tutira nem lehet engem így szeretni, szóval biztos a lakás miatt van velem. Vagy mert nem jut neki jobb. Ha gondolod, bemutatlak neki, meggyőződésem, hogy szebb nőt érdemelne, mint én, meg úgyis meg fog csalni előbb-utóbb, főleg most nyáron lehet neki rossz, mikor minden csaj pucéran mászkál, neki meg itt van ez a lapos, deszka, girhes barátnője.

2010. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Látatalanul kívánom neked, hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életben....Nekem asszonyosan megereszkedtek a cicijeim szoptatás alatt és minuszos a számlám. Én az utóbbit sokkal jobban sajnálom...

Csináltasd meg , ha ennyire zavar, szinte rutin beavatkozásnak számít.

2010. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb csajnak lóg a melle valamennyire, soknak baromira mégis szépnek érzik ettől magukat és a társuk is.


Ha meg is oldódik a mellproblémád műtéttel, az nem oldódna meg ami miatt ezen így kiakadsz.


Pszichológushoz menj inkább, ne pszichiáterhez.

2010. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

más boldog lenne ha ennyi lenne csak a problémája..

próbáld magad elfogadni úgy ahogy vagy.. és ha tetszett a melled már 2 pasidnak is akkor mégesem lehet olyan szörnyű..

(amúgy fogyozz egy kicsit attól is kisebb lesz meg végez feszesítő gyakorlatokat)

2010. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Te egyszerűen csak nem tudod mit csinálj jó dolgodban! Szánalom! Bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom nekem is! :(
2010. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

17.46 nak írom:


Az már régen rossz ha így fogod fel. Nem minden pasi van oda a nagy mellekért, akinek csak ez számít, vagy ez is, az nem a belső értékeket nézi, ergo felületesen ítél. Ráadásul kiváló formájú melltartók vannak mostmár, amik emelik a kis ciciket is!

2010. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg is oldódik a mellproblémád műtéttel, az nem oldódna meg ami miatt ezen így kiakadsz"


Ezzel a hsz-szel teljesen egyetértek. Úgy gondolom, hogy valójában nem a melleiddel van a baj, hanem valamivel a fejedben. Valamit kipécéztél magadban, és ezt kivetíted erre-arra. Ha a meleld megcsináltatod, akkor a fenekedet fogod szidni.


Szóval azt javaslom, fejleszd az önismereted, járj szakemberhez. Nem vagy hülye, és bolond se, csak megvilágítaná a problémát, nem kell szégyellni egyáltalán. Cikibb ez a mentálhigiénia, amit most tanusítasz: két mell miatt akarsz öngyilkos lenni. Most jel. pill neked, aki elmondásid szerint csupa jó tulajdonsággal rendelkezel, a melled irányítja az életed. Nem hangzik túl okosnak, nem?

2010. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy azt gondolod a mell a férfiaknál létfontosságú kérdés. Pedig, mint leírtad nincs gondod az ismerkedéssel.

Ha te sugárzod az optimizmus, a jó kedvet a vitalitást akkor szeretni fognak. Nekem volt egy eléggé molett osztálytársnőm. Olyan dumája volt, hogy csak na. Állandóan nevetett. És bizony nagyon népszerű volt.

Azok, akik szeretnek igy látnak szépnek. Aki beléd szeret egyenesen rajongani fog érted.

Az idegenek meg le vannak szarva. Én pl. soha nem szokat másokt figyelni, bámulni.

És nem is szoktam magamat összehasonlítgani senkivel.

Pedig én pl kifejezetten alacsony vagyok.

2010. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!