Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni azon kivül,...

Mit tudok tenni azon kivül, hogy átölelem, és a vállamon kisirhatja magát?

Figyelt kérdés

Párom nagypapája meghalt délután,most még elmentek a nagyijáért,utána jön hozzám.

szivem szakad meg ahogy hallottam telefonba az elcsukló hangját,de anyukája miatt még tartja magát,próbálja kibirni addig mig felér ide (külön kérte,h ne én menjek,ő jön,itt egyedül vagyunk.)

Ráadásul holnap lesz a szülinapja.Meglepibulit lefujtam.

Pár óra és itt van...mit tehetek azon kivül,hogy átölelem,és hagyom hogy kisirja magát?

22/L


2010. jún. 10. 16:43
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

temetésen nagyon zokogott,rendesen tartanom kellett h ne csukoljon össze...tor felénél eljöttünk,nem birta nézni se hogy az előtte fél órával siró család vidáman nevetgél...(idióta szokás is)


azota egyszer ki nem ejtette a nagypapa nevét se,meg semmit róla,sőt,a nagyijához se voltunk,hiába mondm,h menjünk,öreg ő is,beteges nagyon,menjünk amig lehet...nem...

se beszélgetni erről,semmi...


(az apja meg csodálkozik,hogy dühömben beszoltam,hogy miatta lesz depresszios a fia,ne csodálkozzon,hogy sosem megy haza hozzájuk)

2010. júl. 10. 08:03
 32/33 anonim ***** válasza:
Szia. Én vagyok, az utolsó válaszadó. Én is annyira zokogtam a barátnőm temetésén, hogy majd' összeestem.... Nem mertem sem anyuékra, sem a barátnőm szüleire nézni, mert csak rosszabb lett volna. Hogy' tudtak vidáman nevetgélni??? Jézusom.... Még az én szüleim is sírtak, de én jobban. A barátnőm szüleiről nem is beszélve:( Nem értem, hogy hogyan tudtak nevetgélni.... Mégegyszer fogadjátok őszinte részvétem! Gyuszi, 19
2010. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

nevetgélni...akárhány temetésen voltam,mindenhol idiota sztorizgatás ment,most is az özvegy (a nagymama) a legjobban...könny a temetésen rengeteg,utána meg vigyorgás...meg kaja...nekem meg,aki életemben 2x láttam összesen az elhunytat,falat se ment le a torkomon...undoritó...

dehát idióta szokások...engem hamvasszanak,és nem kell tor,ne zabáljon senki,meg nevetgéljen ha én elmentem...

2010. júl. 10. 12:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!