Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni azon kivül,...

Mit tudok tenni azon kivül, hogy átölelem, és a vállamon kisirhatja magát?

Figyelt kérdés

Párom nagypapája meghalt délután,most még elmentek a nagyijáért,utána jön hozzám.

szivem szakad meg ahogy hallottam telefonba az elcsukló hangját,de anyukája miatt még tartja magát,próbálja kibirni addig mig felér ide (külön kérte,h ne én menjek,ő jön,itt egyedül vagyunk.)

Ráadásul holnap lesz a szülinapja.Meglepibulit lefujtam.

Pár óra és itt van...mit tehetek azon kivül,hogy átölelem,és hagyom hogy kisirja magát?

22/L


2010. jún. 10. 16:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ez pont eleg...

reszvetem...

2010. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Ezen kívül sajnos semmit sem tehetsz, minthogy együttérző vagy és megértő.

2010. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent,hagyd hogy beszéljen ha akar és ha 3-4szer elmondja ugyanazt akkor se haragudj meg érte.Én is voltam ebben a helyzetben,a temetés mégrosszabb volt :( Két fiúban tartottam a lelket:( Részvétem.
2010. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azon kívül, hogy átöleled és megszeretgeted semmit, csak érezze h rád számíthat és hogy ott vagy neki amikor szüksége van rád!Tudom h mit éreztek,sajnos én már átéltem azt is h a párom papája meghalt és azt is hogy az enyém:(

Fogadjátok őszinte részvétem!

2010. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

az nem férfi aki sír, az inkább kisfiú!

ilyennek képzelted el anno a párodat?

Egy férfi ne legyen érzelgős, az nagyon meleg...

2010. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

köszönöm


nem ilyen szülinapi ajándékra vágyott,fel sem tudom fogni,hogy a tegnap még kertbenkapáló ember mára már halottasházban fekszik,vagy hol:S

2010. jún. 10. 16:57
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

16:55

Mekkora egy bunkó p*raszt vagy te -.-

Egy férfinak is ugyan annyira fájhat egy haláleset, mint egy nőnek.

2010. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

"az nem férfi aki sír, az inkább kisfiú!

ilyennek képzelted el anno a párodat?

Egy férfi ne legyen érzelgős, az nagyon meleg.."


te mekkora paraszt vagy

érző ember,aki nem tartja magában ha fáj valami,ha sirni akar sirjon...és igen,ilyennek képzeltem mikor megismertem,rosszabb lenne ha magábafolytaná...

2010. jún. 10. 16:59
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam csak az egyik válaszolónak irnék.Miért ne lenne férfi?Szerintem az nem férfi aki üti veri a nőket és a gyerekeket és még sorolhatnám.Nagyon fájhat neki a dolog és nem baj az ha kimutatja az érzéseit.
2010. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Kérdezd meg, miben segíthetsz.

2010. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!