Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni azon kivül,...

Mit tudok tenni azon kivül, hogy átölelem, és a vállamon kisirhatja magát?

Figyelt kérdés

Párom nagypapája meghalt délután,most még elmentek a nagyijáért,utána jön hozzám.

szivem szakad meg ahogy hallottam telefonba az elcsukló hangját,de anyukája miatt még tartja magát,próbálja kibirni addig mig felér ide (külön kérte,h ne én menjek,ő jön,itt egyedül vagyunk.)

Ráadásul holnap lesz a szülinapja.Meglepibulit lefujtam.

Pár óra és itt van...mit tehetek azon kivül,hogy átölelem,és hagyom hogy kisirja magát?

22/L


2010. jún. 10. 16:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Szemét ez az élet, nekem lumbálpunkcióm volt a születésnapomkor, és daganatsejtek voltak az agyvizemben. A gyászon meg sajnos csak az idő segíthet :( elősző voltam.
2010. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

az apja és az apja testvére intéz mindent,kérdeztem,nem tudok segiteni azon kivül,hogy a kisfiát vigasztalgatom (anyai nappapa halt meg)


csak érne már ide...most vannak megmondani a nagymamának a rossz hirt:s

2010. jún. 10. 17:10
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
A sírás meg emberi tulajdonság, nem női vagy férfi.
2010. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

17:10 az is szép születésnap...remélhetőleg jópár évvel ezelőtti,és azóta ujjászületést is lehet ünnepelned:)


hát neki nem lesz jó születésnapja pár évig,az biztos:S

2010. jún. 10. 17:11
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg gondoltam a segítést, hogy tudsz e valamiben segíteni neki, hogy könnyebb legyen elviselnie a gyászt, nem ilyen szervezési dolgokra gondoltam.
2010. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Mostani, de majd jópár év múlva ünnepelünk :)
2010. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
3%
.
2010. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. :(

Az én barátom 21 éves volt, mikor váratlanul, balesetben meghalt az apukája. Aznap nem találkoztunk, de másnap igen. Mosolygott, megdicsérte a ruhámat, aztán hirtelen nem bírta tovább és mikor megöleltem, elkezdett zokogni. Neki nem volt kedve beszélni róla, csak sírt.

Kérdezd meg segíthetsz-e, de amúgy csak legyél ott, öleld át, hallgasd meg ha beszél...

2010. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

igy zokogni még sosem láttam,szivem majd megszakadt...sirva aludt el...


viszont másnap mikor az apja látta,hogy bujik hozzám,meg könnyes lett a szeme mikor kiderült hogy mikor milyen temetés,idióta modjára ráorditott,hogy legyen már férfi,ne bögjön,ne bujjon,,a nagyapja is mindig ezt mondta...


visszajöttünk hozzám,azóta számolható szót ejtett ki a száján,csak annyit hogy éhes,meg hogy kapcsoljak filmet,és bámul ki a fejéből,és ha hozzábukjok,többször ellök mire engedi,mondván,hogy "ő erős,a nagyapja is azt mondta hogy annak kell lennie"...aztán éjjel nem győz hozzámbujni,sötétben nem látni...hiába mondom,hogy ez hülyeség,nem hajlandó beszélgetni,már sirni se,mert"az nem férfias"...

2010. jún. 14. 09:39
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Az pont elég lesz neki h vele vagy


Az én barátom is szokott néha sírni, ő is ember, ez hülyeség h a fiúk nem sírnak, mindenki sír és ez kell a léleknek úgy gondolom

2010. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!