Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni azon kivül,...

Mit tudok tenni azon kivül, hogy átölelem, és a vállamon kisirhatja magát?

Figyelt kérdés

Párom nagypapája meghalt délután,most még elmentek a nagyijáért,utána jön hozzám.

szivem szakad meg ahogy hallottam telefonba az elcsukló hangját,de anyukája miatt még tartja magát,próbálja kibirni addig mig felér ide (külön kérte,h ne én menjek,ő jön,itt egyedül vagyunk.)

Ráadásul holnap lesz a szülinapja.Meglepibulit lefujtam.

Pár óra és itt van...mit tehetek azon kivül,hogy átölelem,és hagyom hogy kisirja magát?

22/L


2010. jún. 10. 16:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, nagyapa, apa ezt mondja, aztán halnak meg a férfiak szépen sorban infarktusban meg egyebekben emiatt a hülyeség miatt, hogy "aki férfi nem sír". A párom is ettől szenved, hogy nem bír sírni, mert az anyja (!) mindig ráförmedt gyerekkorában ilyenkor. Most meg szenved mint a kutya.
2010. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

nagyon dühit,mert amugy is nehezen kezeli a negativ dolgokat,nehezen nyilik meg még nekem is,aztán mikor megtörtént örültem (már ha lehet örülni bárminek is ilyenkor) hogy de mégis képes sirni,nem folytja magába,órákon keresztül csak zokogott az ölemben,igy pár hét alatt tuljutott volna a nehezén,kibeszéli kisirja magából,de igy...sose fogja tudni feldolgozni egyedül,mert "sirni meg érzésekről beszélni csak a nők szoktak"...

áhh,idióta az apja

2010. jún. 14. 12:17
 23/33 anonim ***** válasza:

"sirni meg érzésekről beszélni csak a nők szoktak"...

áhh,idióta az apja"


az


elmondhatod neki, hogy az egyik dolog ami miatt a nők továbbélnek mint a férfiak, hogy kibeszélik, ha valami nyomasztja őket, nekem tökre nem férfias az aki félelemből, büszkeségből nem meri kimutatni az érzelmeit, nekem tök szánalmas az olyan ember


ha meg ő hallgat az apjára, ő is fura

2010. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

eddig igazából tett magasrol erre a kijelentésre,egyszer akartam kitenni,akkor se érdekelte,hogy férfias vagy sem sirni (bár az tényleg nem az volt,de az más is)


csak hogy a nagyonszeretett nagypapa is ezt mondta,márpedig ha ő mondta...



nem lesz könnyű,remélem ezen a baromságon tullép (hiába mondom neki,hogy erős az aki képes beszélni az érzelmeiről,aki képes megmutatni ha fáj,nem pedig az aki elmenekül előle,de ezt jelenleg még nem tudja felfogni)

2010. jún. 14. 14:08
 25/33 anonim válasza:
Szeretni, szeretni és szeretni... próbálj nagyon-nagyon megértő lenni vele... Azon kívül semmit... sajnos a nagypapáját, nem tudod feltámasztani, de tartani benne a lelket, igen.. összesen ennyi... szeresd, támogasd.
2010. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
még az is lehet hogy az apja is sír otthon mert hát az apja halt meg neki, nem pedig egy alig látott barátja
2010. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
nem az apja apukája,hanem az anyai nagypapa,és kétlem hogy valaha egy könnyceppet is ejtett...nem az a fajta...
2010. jún. 15. 10:18
 28/33 anonim ***** válasza:
Szia! Őszinte részvétem! Az én Férjemnek az anyukája halt meg, nemrég és én is átöleltem és hagytam, hogy kisírja magát a vállamon. Nem tehetsz sajnos mást:( Hagyom, hogy beszéljen Róla, hagyom, hogy kisírja magából a fájdalmat.... Nagyon jól esik Neki, biztos, hogy a Te Párodnak is jól fog esni, hogy érzi: Te ott vagy mellette! Sok erőt és mégegyszer részvétem!
2010. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jún. 24. 05:41
 30/33 anonim ***** válasza:
Szia! Megkésve ugyan, de azért válaszolok én is. Először is: nagyon sajnálom! Az egy nagy baromság, hogy "egy férfi nem sír"! Nekem a barátnőm halt meg, fél évvel ezelőtt.... Azt a fájdalmat nem lehet elmondani, amit éreztem/érzek! Én is zokogtam és bizony én is jópárszor sírtam álomba magam, mint most a Te párod! Ha valami fáj, akkor az fáj! Nem válogat a nemek között az érzés. Tudom, hogy tudod, nem is Téged szándékoztalak kioktatni, csak sajnos sokan azt gondolják, hogy sírni csak a nők tudnak/mernek/csak nekik szabad. Az viszont "jó", hogy sírt, mert nem fojtotta magába a fájdalmat. Sajnos még sokszor fog.... Mondom, nekem fél éve halt meg a barátnőm, de még előfordul sokszor, hogy sírásban török ki Miatta. Sok erőt a párodnak és Neked is, hogy támogatni tudd Őt! Üdv: Gyuszi, 19
2010. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!