Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nagyon...

Most mit csináljak? Nagyon megbántottam.

Figyelt kérdés

Nagyon megbántottam a páromat...tudom, hogy hiba volt, de a fejéhez vágtam valamit ami nem volt fair...sajnos mostanában mindketten feszültek vagyunk (vizsgaidőszak s távolság)3 hete nem találkoztunk és 3 hét múlva találkozhatunk legközelebb...

Amúgy is azt éreztem mostanában, hogy eltávolodtunk egymástól...úgy érezem egyrészt az én hibám...mert nyűgöltem neki...másrészt az ő hibája mert nem ért meg engem:( Ma este azonban a fejéhez vágtam valamit (nem nagyon durva dolog) ami bántó volt számára (tudom, hogy nem kellett volna, mire kimondtam megbántam....)sajnos bocsánatot kérni nem tudok mert azt mondta kikapcsolja a telefonját hagyjam békén:-S


Azért zavar a dolog mert nagyon szeretem...és egy percig nem akarok élni nélküle csak na...kiszaladt a számon:((

Tudom hogy nagyon szeret és ezért bánt mindig, ha haragszik rám, mert én is szeretem és nem akartam megbántani, hülye voltam:((

Így nem tudok elaludni...és felhívni sem hogy bocsánatot kérjek:(

Kérlek ne ugassatok le...mit tegyek?


2010. jún. 9. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jaj! fel a fejjel, itt a reggel, s beszéltek! Szorítok neked! ;)
2010. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod, lehet, hogy ő már nem is haragszik, csak a lelkiismereted. Ha tényleg szeretitek egymást, egy bocsánatkérés telefonon, sms-ben vagy e-mailben pont elég lesz, ha nem tetted meg azonnal. Ha megtetted, akkor meg ne foglalkozz vele, nem az a lényeg, hogy mindig tökéletes legyél, olyan ember nincs, hanem hogy képes legyél belátni a hibáidat és bocsánatot kérni.

Mindenkivel előfordul ilyesmi.

Inkább küldj neki kedves sms-t, hogy szereted, előbb-utóbb bekapcsolja a telefonját, ne aggódj. Esetleg küldj neki postán apró ajándékot, amire nem számít. Ha belerakod borítékba, akkora, az nem kerül sokba.

2010. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szépen bemutattad hogy miért van baja a pasidnak. :) Ha nem tetszik egy vélemény akkor rögtön ordítsuk le. Hát ilyen hozzálállással ne is csodálkozz.
2010. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

utolsó nem értelek, bocsi:)


Előző:) köszi szépen...azóta megbeszéltük és ő meg bocsánatot kért mert túlreagálta:D


köszi a válaszokat

2010. jún. 10. 13:01
 15/15 Danca válasza:

Sajnos tegnap előtt este én is olyat írtam a barátnőmnek, amit megbántam, nem gondolkodtam át, és elkért egy egész hétvégét, hogy ne beszéljünk.

Viszont én is nagyon szeretem.

Szerintem is írj neki üzenetet, én verset is írtam neki, majd elküldtem emailben és bevált.

Légy türelmes, nem tart semmi sem örökké, idővel minden a helyére áll, csak higgy benne.Sok sikert ;)

2022. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!