Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nagyon...

Most mit csináljak? Nagyon megbántottam.

Figyelt kérdés

Nagyon megbántottam a páromat...tudom, hogy hiba volt, de a fejéhez vágtam valamit ami nem volt fair...sajnos mostanában mindketten feszültek vagyunk (vizsgaidőszak s távolság)3 hete nem találkoztunk és 3 hét múlva találkozhatunk legközelebb...

Amúgy is azt éreztem mostanában, hogy eltávolodtunk egymástól...úgy érezem egyrészt az én hibám...mert nyűgöltem neki...másrészt az ő hibája mert nem ért meg engem:( Ma este azonban a fejéhez vágtam valamit (nem nagyon durva dolog) ami bántó volt számára (tudom, hogy nem kellett volna, mire kimondtam megbántam....)sajnos bocsánatot kérni nem tudok mert azt mondta kikapcsolja a telefonját hagyjam békén:-S


Azért zavar a dolog mert nagyon szeretem...és egy percig nem akarok élni nélküle csak na...kiszaladt a számon:((

Tudom hogy nagyon szeret és ezért bánt mindig, ha haragszik rám, mert én is szeretem és nem akartam megbántani, hülye voltam:((

Így nem tudok elaludni...és felhívni sem hogy bocsánatot kérjek:(

Kérlek ne ugassatok le...mit tegyek?


2010. jún. 9. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy mi volna a helyes dolog, de szerintem mindenképpen keresd. Lepd meg valamivel, ha alkalmad lesz rá. Nyűgözd le, írj neki egy verset!


Bizonyítsd be neki, hogy szereted.


És ne hagyd, hogy úgy érezzétek, hogy kihűl a kapcsolatotok. Én erre fáztam rá, nagyon!


Sok sikert! Szurkolok nektek!

2010. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Kérj bocsánatot és szánj rá egy napot és utazz el hozzá kiengesztelni. Ennyit még vizsgaidőszakban is meg lehet tenni.
2010. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

-próbáld meg, tényleg kikapcsolta-e a mobilját,

-ha igen, írj neki egy sms-t, amit rögtön megkap, amint bekapcsolja (úgyis befogja, amint elmúlt a mérge:)) A szövegre lesz időd, jól fogalmazz! frappánsa, legyen benne egy csipet megbánás, önkritika, plusz, ne hagy el a humort se:)!

2010. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
be fogja...
2010. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tudok utazni...majdnem egy nap az út, rossz az összeköttetés nagyon:(


így meglepni nem tudom...:(


a legrosszabb, hogy tudom azt, hogy eljegyzésre készül és akkor én ilyen suttyó vagyok vele:((((((((((((((((


írtam már neki...azt hiszem annyit tehetek, hogy várok:(

2010. jún. 9. 22:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindenki követhet el hibát, viszont nagyon kevesen ismerik be, s még kevesebben tudnak bocsánatot kérni.

Tudod, mindenkinek más és más a durva. Függ a kimondott szó még a hangsúlytól is, s még attól, hogy harag vezérelt voltál abban a pillanatban.

Remélem nem sértelek meg a kérdésemmel, de mi volt az az ultra ronda mondat amit mondtál? Mérges voltál mikor tetted?

Fel a fejjel! Aranyos lehetsz írásod alapján. :) 30/N

2010. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem volt ronda amit mondtam csak "jó helyre" találtam a beszólásommal...különleges tehetségem van erre:(

a párommal ritkán csinálom, de ma megesett....

2010. jún. 9. 22:38
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem ultra ronda volt...csak értette a célzást...:-S
2010. jún. 9. 22:39
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem, olyan nincs hogy nem tudod irányítani amit mondasz. Ha mégis akkor kezeltesd magad. Lehet mégis csak akarod mondani és nem szereted annyira...
2010. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

22:46 Tartsd meg magadnak az ócska sértegető véleményedet légyszíves, nincs szükségem rá...

Amúgy igen, tudom, hogy nem kellett volna de kimondtam, bocs, hogy csak Te vagy tökéletes ezen a Földön Veled bizti soha nem történt hasonló, hogy így pálcát tudsz törni valaki felett...

Azt meg csak tudom, hogy szeretem-e vagy sem...

Abban viszont igazad van, hogy hibáztam...

2010. jún. 9. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!