Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy nem? (tovább...

Ez normális vagy nem? (tovább a leíràsban. )

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok. Aki eléggé szégyenli az úgymondd "előéletét" mivel itt senki sem ismer ezért leírom... 4 èves koromban elváltaak a szüleim nertt apukám nagyon megverte anyukámat. Kiverte a fogátxd. Kiköltöztünk Magyarba és folytattam az ovit. Azután apum "ellopott" anyumtól és ide oda cipeltek az országok között kb erről ennyi tudok. Azután anyumnál volta. Anyum engedte hogy látogassam apumat is. Ezért a vakàciómat mindig ott töltöttem. Ezután vissza mentünk Romániába de ott anyum sem és én sem szerettem ezért vissza mentünk Magyarba de kiraktak és az utcán voktunk kb egy hétig..... azutàn kijutottunk Angliába mamámhoz azután anyukám lebetegedett és haza küldtek apumhoz Romániába a hugomat meg az ő apjához Magyarba. 5 évig voltam távol a hugomtól. Egyszer jött látogátóba hozzánk nyáron. Apum sokat ivott a mostoha anyukám kegyetlen volt velem szembe érzelmileg sokat bántott. Apum amikor ittas állapotban volt akkor néha megvert. De ha nem engem akkor a mostoha anyumat....nem kedveltem de ahogy láttam megrémisztett apum viselkedése. Mindig engem szìdtak. Ha egy kicsivel többet ette mint az öcsém (a mostoha anyumnak meg az apumnak a közös gyereke) akkor azèrt is leszidtak hogy neki mièrt nem hagytam vagy valami...neki mindig sokkal többet vettek mint nekem. Az én dplgaimat amit kaptam az anyum felőlei csalàdjától apum mindig eladta. Tavaly elött nyáron anyum helyre jött. És a tavaly nyáron (2017) "nyaralni" jöttrm angliàba anyumhoz de végül itt maradtam. Mert nem akartam haza menni. E miatt os nagyon nagy veszekedések voltak az apum felőlei meg az anyum felőli csalad között... talán az én hibám de nem bìrtam már ott maradni. És most itt vagyok. Szerintetek e miatt vagyok depressziós? És szerintetek ez tényleg szomorú vagy csak én gondolom túl a dolgokat. (Persze elismerem vannak ennél szörnyűbb helyzetek is)
2018. márc. 13. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy szomorú vagy és rosszul érzed magad. Elég sok minden történt már veled fiatal korod ellenére. Nyilván rossz hatással lenne mindenkire, ha ilyen körülmények között nőne fel, erőszak, italozás, állandó költözés, elszakítás a testvéredtől, anyukádtól.

Remélem, most anyukádnál jó lesz, és végre megnyugodhatsz kicsit, és innentől kezdve jobban alakul majd az életed.

2018. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
És miért is annyira vicces neked, hogy apukád kiverte anyukád fogait?
2018. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10 pedig az emberi kapcsolatokat az mélyíti el, ha igazán megmutatjuk magunkat egymásnak. az erős barátságok így alakulnak ki. nem kell most, de előbb utóbb igaza van #8-nak, hogy valakivel majd oszt meg egyszer ezeket. nyilván nem sok mély emberi dolgot láttál, de lehet ilyet.
2018. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Talán tényleg valakinek elkellenne mondjam. És nem vicces. Véletlenül írtam az XD-t. xd-t akartam írni
2018. márc. 13. 19:03
 15/17 A kérdező kommentje:
De hát xd-t írtam. Az nem a vicc jele csak mondtam
2018. márc. 13. 19:05
 16/17 anonim ***** válasza:

ilyen apához melyik anya engedi a gyerekét?!!! én felügyelet nélkül nemhogy nyárra egy délutánra sem engedném át!!

amásik, hogy milyen betegsége lehetett anyádnak, hogy az ő családja nem tudott ellátni és kénytelen voltál apádhoz menni, miért nem vittek akkor koleszos suliba helyette? az egész család elmebeteg.

2018. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Anxiety19 válasza:

Nem neked kellene szegyelned magad hanem a dragalatos "apukadnak". Azert irtam igy mert meg sem erdemli hogy igy nevezze barki is.:)


Amugy merre fele laksz? :) En is itt elek mar egy jo ideje. 19/L

2018. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!