Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járok el szórakozni...

Ha nem járok el szórakozni akkor nem is lesz senkim?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de nem járok el szórakozni. Életemben kb 3-szor voltam buliban, és barátaim sincsenek. Illetve vannak akikkel jóban vagyok, ha baj van számíthatok rájuk, de olyan nincs aki "igazi" lenne, akivel sülve-főve együtt lennék, mint sokak a környezetemben. Eljárok iskolába, ott 3-kor végzek, hazajövök és ennyi. Tudom, járhatnék ilyen-olyan szakkörökre meg arra ami érdekelne, de nem érdekel semmi :D :S

Így lehet valaha valakim?


2010. jún. 9. 21:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nem járok buliba, mégis boldog párkapcsolatba élek.


Én nem hiszek az ilyen kapcsikba, amik diszkóban köttetnek, nyilván van rá példa és nem akarok megbántani senkit de én akkor se hiszek benne, körülöttem csak negatív példa van:S

2010. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Igaz én jártam szórakozni de az volt az elvem bulin senkivel nem jövök össze, olyan pasi nem kell. Hát nem is ott találtam meg, hanem a buszon
2010. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Jön a nyár, ha pesti vagy, rengeteg diákmunkából válogathatsz, ott, ha tovább maradsz pár hónapnál, nagyon komoly barátságok is fűződhetnek, én már egy éve vagyok egy társaság tagja, és mindig keresünk új tagokat ;)
2010. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!