Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járok el szórakozni...

Ha nem járok el szórakozni akkor nem is lesz senkim?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de nem járok el szórakozni. Életemben kb 3-szor voltam buliban, és barátaim sincsenek. Illetve vannak akikkel jóban vagyok, ha baj van számíthatok rájuk, de olyan nincs aki "igazi" lenne, akivel sülve-főve együtt lennék, mint sokak a környezetemben. Eljárok iskolába, ott 3-kor végzek, hazajövök és ennyi. Tudom, járhatnék ilyen-olyan szakkörökre meg arra ami érdekelne, de nem érdekel semmi :D :S

Így lehet valaha valakim?


2010. jún. 9. 21:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
38%

Ha vannak olyanok, akikkel elvagy, és kedvelnek, akkor önmagad tudod a legkönnyebben megoldani a bajodat. Egyszerűen fogod magad, és megkérded a haverokat, hogy: "hé, srácok, nem ugrunk le a strandra/pizzázni/LAN-partyzni?" Páran úgyis el fogják fogadni a meghívásodat, elökörködtök majd, nézitek a csajokat. És utána ők is elhívnak majd ide-oda, és így tovább. Ha te nem lépsz, feléd sem fognak lépni. Minden kapcsolatot építeni kell! Nekem sem az ölembe pottyantak a legjobb barátaim, hanem "megküzdöttem" a barátságukért. A barátságért neked is lépned kell, neked is nyitnod kell.

Menj el valamilyen sport egyesületbe! A mozgás jó dolog. Ott is találhatsz hasonló érdeklődésű embereket, úgy könnyebb az ismerkedés.

2010. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
80%
Most komolyan hogy gondolod besétál a szobádba egy top model és öröké együtt lesztek, muszáj emberek közé járnod hogy tapasztalatott szerez és ne légy halálosan szerelmes az első emberbe aki kedvesen viselkedik veled.
2010. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
59%

22:28-as vagyok.

Bocsi, akkor írj át mindent csajosabbra :)

2010. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
dobj egy privit :D unatkozzunk 2-en
2010. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok,csak most változtatok ezen,már fél éve ezen dolgozok,de valahogy az emberek ígyis egy hülyének titulálnak be...járok rengeteget mozogni,eljárok ide oda,de valahogy barátot,szerelmet seholse találok...:s
2010. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
59%

22:32-es vagyok,nekem is írhatsz

17 F

2010. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%
persze haverkodni :D:D
2010. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
59%

Én is mindig így gondolom, ahogy te, hogy ha nem járok el bulizni nem lesz pasim sose! Ehhez képest buliban még sosem lett barátom, mindig valahol máshol, ahol és amikor nem is számítottam rá :)

És pont hogy buliban nem olyat találnál, aki hozzád való, most voltam éppen bulizni a hétvégén, ott csak olyan pasikat láttam akik másznak rá mindenféle csajra, és majd kiesik a szemük ha valami lengén öltözött lányt látnak :S

Szóval normális pasit nem a diszkókban, és bulikban fogsz találni, persze ott is vannak, de minimális.

2010. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Igazából én elég sokáig antiszociális,zárkózott kis szürke egérke voltam,de szerettem klubzenét hallgatni,olvasni,verset írni,meg engem azért érdekeltek az ilyen bulizós témák.Aztán szedtem össze barátokat,meg felpezsdítettem a gyerekkori haverságokat is.S aztán folyamatosan bulizni jártunk,sétálni,strandra,ilyesmik.S élveztem,nagyon is.

A változás nehéz,félelmetes,és kicsit fájdalmas dolog,ha változtatsz,éppúgy találkozol kudarcokkal,mint ha nem.Mégis változtatni éri meg jobban,méghozzá saját magadon.Enélkül elveszett ember vagy.A világ nem fog megváltozni,Neked kell élni és túlélni,alkalmazkodni.

2010. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én is alig járok bulizni, régebben egyáltalán nem. De mégis vannak barátaim, barátnőm, és nem kell megjátszanom magamat, azt csinálok amit szeretek.
2010. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!