Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járok el szórakozni...

Ha nem járok el szórakozni akkor nem is lesz senkim?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de nem járok el szórakozni. Életemben kb 3-szor voltam buliban, és barátaim sincsenek. Illetve vannak akikkel jóban vagyok, ha baj van számíthatok rájuk, de olyan nincs aki "igazi" lenne, akivel sülve-főve együtt lennék, mint sokak a környezetemben. Eljárok iskolába, ott 3-kor végzek, hazajövök és ennyi. Tudom, járhatnék ilyen-olyan szakkörökre meg arra ami érdekelne, de nem érdekel semmi :D :S

Így lehet valaha valakim?


2010. jún. 9. 21:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak szórakozni lehet járni, viszont valahova mindeképp el kell járni merta 4 fal között csak magad vagy..


Járj könyvtárba, edzőterembe, focizni stb..

2010. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
23%

Jah, lehet így is valakid...


Lehetsz netceleb is akár :D


Terítsééé!!

2010. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%
Hűt,az hogy nem bulizol még nem akadály,de az ha betrottyosodsz a szobádba az eléggé..ugyanis nem postagalamb fogja hozni a párodat,se a barátaid:D
2010. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Böse válasza:
100%
sok ilyen ember van(többek közt én is), klubot kéne alapítani
2010. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én (egyik) legjobb barátom nem él Magyarországon, nem magyar, és nem is európai országban él, vele se nagyon tudnék kimozdulni. :-) Nem ismerem régóta, mégis jobban ismer, mint akikkel együtt nőttem fel. Ha (nem tudom) vannak előző életek, mi biztos ismertük egymást. Vannak még hozzá hasonlóan nagyon jó barátaim persze itthon is, de mindenkit elhavaz a munka, valakinek családja van, nekem ősszel államvizsga, nem érünk rá, és mégis, és nem bulikban ismerkedtünk meg, sőt, én se jártam és nem is járok, párszor voltam anno fősulis bulin, és elegem lett abból, hogy bár nem dohányzok, mindig olyan volt utána a hajam, mint egy füstölgő gyárkémény. Hát kösz nem. :-) Érdekes módon én sokszor egyedül is megtaláltam a szórakozást (kiutaztam egyedül külföldre többször - nő vagyok - csakúgy, ismerős nélkül, nem dolgozni, csak pihenni, és út közben is találtam embereket, akikkel összehaverkodtam, és volt köztük magyar és nem magyar is, és még sorolhatnám, ezeknek az volt az előnye, hogy senkihez nem kellett alkalmazkodni, oda mentem, azt fotóztam, amihez nekem kedvem volt).
2010. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%
Én is ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam. Zárkózott vagyok, nem kedvelem az embereket, nem bízom bennük, nem érzem jól magam nagyobb társaságban. Ezért sokan bántottak, furán néztek rám, piszkáltak (még a szüleim is). Bulizni régebben gyakrabban eljártam, de az is inkább arról szólt hogy elmentem, kitomboltam, kitáncoltam magam, de nem ismerkedtem. 22 éves koromban ismertem meg az első páromat, addig komolyabb nem volt. Nem baj ha te is ilyen vagy, viszont a csak otthon ülés tényleg nem vezet semmire. Találd meg azt ami érdekel, légy nyitott a világra, ismerd meg magadat és ezáltal téged is megismerhetnek majd azok az emberek akikkel egy hullámhosszon vagy. Lehet hogy az emberek 99,9%-a nem érdekel, de az a 0,1% csak rád vár hogy téged megismerhessen.:)
2010. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
46%
hát buliba max egy kiadós nemibetegséget tudsz szerezni...tapasztalat
2010. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Buliban olyan csajokat lehet összeszedni akik szerintem téged nem érdekelnének. Ott keress, ahol te is jól érzed magad. Ha biciklizni szeretsz akkot menj biciklizni, ha WoW-ozni, akkor ott is kereshetsz lányokat. Interneten is elég egyszerű párt találni. Sok sikert!


Egy boldog lány.

2010. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Jah, azt nem írtam hogy lány vagyok. :D
2010. jún. 9. 22:21
 20/33 A kérdező kommentje:
De egyébként az túlzás, hogy nem járok el sehova (már ha az eljárásnak számít, hogy bevásárolni én szoktam egyedül kb 2 naponta, meg szinte minden napra van valami ügy amit el kell intéznem, de azok nem szórakozások)
2010. jún. 9. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!