Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járok el szórakozni...

Ha nem járok el szórakozni akkor nem is lesz senkim?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de nem járok el szórakozni. Életemben kb 3-szor voltam buliban, és barátaim sincsenek. Illetve vannak akikkel jóban vagyok, ha baj van számíthatok rájuk, de olyan nincs aki "igazi" lenne, akivel sülve-főve együtt lennék, mint sokak a környezetemben. Eljárok iskolába, ott 3-kor végzek, hazajövök és ennyi. Tudom, járhatnék ilyen-olyan szakkörökre meg arra ami érdekelne, de nem érdekel semmi :D :S

Így lehet valaha valakim?


2010. jún. 9. 21:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Máshogy is lehet barátkozni, a buta egysíkú életű sekélyes emberekre ne hallgass.
2010. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
lol én is ilyen vagyok, uantkozok mint a dög
2010. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlítok. :D Csak + 2 év.
2010. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
hát attól még lehet valakid, ha nem bulizol, de ha csak otthon mereszted magad, akkor nem valószínű, hogy vad idegenek kopogtatni fognak az ajtódon, hogy "gyere, legyünk barátok"
2010. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Miért nincsenek barátaid?

csúnya vagy, vagy zárkózott, valami oka biztosan van...

Igazából az nem gáz, ha nem jársz buliba, de ha kiközösítenek a suliban is, az már kellemetlen. Nekem volt egy ilyen osztálytársam általánosban, most 20 évesen eljegyezték.

2010. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%

Én se járok bulizni mégis van barátom 1 és fél éve:)

Nem csak ott lehet ismerkedni!

2010. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
48%

Pedig meg kéne találnod azt, ami érdekel.

Ha ilyen otthonülős és unalmas vagy, ha az öledbe pottyanna egy kapcsolat, az sem tartana sokáig, ugyanis eléggé be fog sokallni a partnered attól, hogy a 4 fal között téged nézzen .

2010. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Én se jártam sehova mégis véletlenül elém rakta a sors a barátomat...:)

Nem kerestem nem is akartam senkit csak jött magától ....:)

19/L

2010. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne lehetne? Lehet, hogy legközelebb, mikor a kapun kilépsz, valakivel összefutsz. Akár lehet ő is később a szerelmed. Az élet számtalan területén van alkalom ismerkedni, nemcsak a bulikban. Sőt: az ott köttetett szerelmek gyakran nem is tartósak.
2010. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Zárkózott vagyok eléggé, de hogy csúnya-e? Én annak látom magam, mások meg azt mondják erre, hogy hülye vagyok inkább nem csúnya. De szerintem azért mondják, hogy ne sértsenek meg.

Nem közösítettek ki az osztályból, sokan kedvelnek, sokakkal vagyok jóban, de ennyi. Olyan "legjobb" nincs akivel felkerekedhetnék, és mehetnék ide-oda.

2010. jún. 9. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!