Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi esze egy 29...

Hogy lehet ennyi esze egy 29 éves embernek?!

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves húgom,aki most összejött egy 29 éves férfival.Meg sem meri mondani a szüleinknek,csak nekem merte elmondani.A hugomat mégcsak megértem,15 évesen még szinte gyerek(úgy is gondolkozik sokszor),max egy 18-legföljebb 20 éves srác illene hozzá korban,de ez az ember 29 éves felnőtt ember,hogy jut eszébe egy 15 éves lánynak csapni a szelet?Nem akarok a húgom életébe szólni,de ez már tényleg kicsapta nálam a biztosítékot.Ha összefutok ezzel az emberrel kapni fog.....Miért nem keres korban hozzá illő lányt?!!29 évesen több esze lehetne már.....A hugom nem meri elmondani a szüleinknek,és engem is kér ,hogy ne tegyem,ugyanakkor szakítani sem akar azzal az emberrel.Nyugtassatok meg ,jogosan háborodok ezen fel!Mit kéne tennem? 22/f
2010. jún. 8. 16:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%

szerintem az a 29 éves ember egy hatalmas gyökér lehet és eddig nem volt senkije és nem jött neki össze semmi

önbizalma=0

most örül magának hogy van valakije. szerintem beszélj a hugoddal hogy koptassa le mert ez nevetséges

2010. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a helyedben a szüleiteknek,és megkérném őket,mondják azt,hogy rájöttek,nem azt,hogy Te árultad el Nekik.Aztán megkérném őket,hogy alaposan beszélgessenek el a húgod fejével is,meg a srác fejével is.Ez így tényleg nagyon nevetséges,és a húgodra nézve megalázó helyzet.Mindenki tudja,hogy egy felnőtt,életerős hapsi miért kavar egy tapasztalatlan tinivel,ez egyértelmű.Nem szabad annyiban hagyni,az az egy biztos.
2010. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

tegnap 17:25:

Én a valóság című meséből jövök. Nem egy huszonévest ismertem, aki a 14-16 éves korosztállyal kezdett, és egyik sem dugta meg 1.5 éven belül, de olyan is volt ahol 8 hónap járás után még ruhán keresztül a mellét sem engedte megérinteni a csaj. Főleg azért is van ez, mert az a huszonéves aki tizenévesekkel kezd, többnyire tapasztalatlan, ezért próbálkozik nála jóval fiatalabbakkal. Ha lefektetni akarja, akkor a legtöbb ember huszonévesekkel próbálkozik, mert ott 1 hét alatt meglehet az, ami egy 15 évesnél 2 év általában.

2010. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2év = 2 hónap...? mert akkor reális amit írtál
2010. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én csak arról tudok beszélni, amit ismerősöktől hallottam, és ami a tényleges tapasztalatuk, a sablonok nem érdekelnek, a műfelháborodás sem.
2010. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mondd el a szülőknek! A faterod meg majd boxol egyet a csávoval :D
2010. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!