Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi esze egy 29...

Hogy lehet ennyi esze egy 29 éves embernek?!

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves húgom,aki most összejött egy 29 éves férfival.Meg sem meri mondani a szüleinknek,csak nekem merte elmondani.A hugomat mégcsak megértem,15 évesen még szinte gyerek(úgy is gondolkozik sokszor),max egy 18-legföljebb 20 éves srác illene hozzá korban,de ez az ember 29 éves felnőtt ember,hogy jut eszébe egy 15 éves lánynak csapni a szelet?Nem akarok a húgom életébe szólni,de ez már tényleg kicsapta nálam a biztosítékot.Ha összefutok ezzel az emberrel kapni fog.....Miért nem keres korban hozzá illő lányt?!!29 évesen több esze lehetne már.....A hugom nem meri elmondani a szüleinknek,és engem is kér ,hogy ne tegyem,ugyanakkor szakítani sem akar azzal az emberrel.Nyugtassatok meg ,jogosan háborodok ezen fel!Mit kéne tennem? 22/f
2010. jún. 8. 16:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
gratulálok 23 éveske! Az még hagyján hogy osztod itt az észt, és büszkélkedsz egy ilyennel, hogy "megesik az ilyen", de még le is pontozol. 15 évesen remélem sejted mire kellettél egy 30 évesnek?Á, 23 évesen se vagy még te elég érett....
2010. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy azt fogjátok mondani hogy én inkább ne is írjak ide, mert még én is csak 13 éves vagyok, de még így is (13 évesen) egyetértek veled....Nekem is volt egy barátnőm aki velem egyidős, és 25 éves pasijával most szakítottak de már akkor mondtam neki hogy hát te hülye vagy!!!!Mert ilyenkor ez még büntethető és azért szerintem egy 25 vagy jelen esetben 29 éves pasinak teljesen más az elvárása.......
2010. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Valószinű szólok a szüleinknek ,őrájuk jobban hallgat a húgom.Ami a csávót illeti....az a baj ,ha találkozok vele szinte biztos ,hogy nem bírom megállni ,hogy ne menjek neki....nem tudom,talán a szüleimre kellene biznom őt is.Ha összefutnánk szinte biztos,hogy verekedés lenne belőle.Komolyan én 22 évesen sem foglalkoznák egy 15 éves lánnyal,nemhogy 29 évesen!!...Megáll az ember esze...
2010. jún. 8. 16:47
 14/26 anonim ***** válasza:
50%

nekem 14 évesen 26 éves barátom volt - hogy jöttünk össze? ő idősebbnek nézett engem, én meg fiatalabbnak őt - mikor rájöttünk, hogy mekkora a korkülönbség, már annyira vonzódtunk egymáshoz, hogy emiatt nem szakítottunk


hosszú évekig voltunk együtt, végül eljegyzett, együtt éltünk, szerettem, szeretett - nagyon! nem azért "szedett föl" hogy megdugjon; jó volt, nem bántam meg - vele veszítettem el a szüzességemet, ezt sem bántam meg


végül szakítottunk, mert még "élni" akartam, hiába szerettem nagyon, nem akartam még elkötelezni magamat az első férfi mellett


a korkülönbségből nem volt probléma, a szülők is elfogadták idővel, mikor látták, hogy komolyan szeretjük egymást

2010. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13%
ma 16:41 Nagyeszű, nem büszkélkedtem, csak leírtam, hogy velem is történt hasonló, és bizony, tényleg van ilyen. Azt meg nem tudom, honnan veszed, hogy én pontoztalak le.
2010. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
én csak azt nem értem minek kell itt szépíteni. "nem akart megdug.ni" ,"nem bántam meg" -de most kinek kell ez a duma? Hát mit akarna egy 30 éves egy csitritől, mégis MIT? Mi a közös "beszédtémájuk" , felfogásuk, irányelvük? Az egyiknek még szakmája sincs,meg tapasztalata sem.... Mégis mit gondolnak a kis nyafik? A "vén kecskék" azért jönnek össze a 14-15 évesekkel, hogy 3 év múlva elvegyék őket és családot alapíthassanak??
2010. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk speciel volt közös érdeklődésünk, mindketten gitároztunk :) Nekem szép emlék maradt a kapcsolatunk. Mint már mondtam, nem reklámozni, és népszerűsíteni szeretném ezt a dolgot, csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy vannak kivételek. Amikor 18 lettem, még feleségül is akart venni, más kérdés, hogy én nem akartam hozzámenni.
2010. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 hennike ***** válasza:
100%

Mi a fene vonz, egy felnőt pasit egy kiscsajban???


Jó, ami világban nem lehe már kinézet alapján megállapítani, hogy ki hány éves, még 18-20 éves kor körül elmegy a nagy korkülönbség, vagy vége lesz vagy nem. De ha kiderülne, hogy akit én kinéztem magamnak csak tizenéves tini, én meg majdnem 30...lépnék.


25 éves vagyok, és gyakran környékeznek meg fiatalabb, van hogy 17 éves srácok is, hát nem állnék szóba egyel se 24 év alatt!!!

2010. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
Én 20 éves voltam mikor összejöttem az akkor 14 éves barátnőmmel, ennek már több mint 3 éve, és most is együtt vagyunk. Természetesen mindenkinek az az első reakciója, amit már sokan leírtak hasonló(bár ennél nagyobb korkülönbségű) helyzetekre. Én állítom, hogy ha egy 15 éves fiú jön össze egy 15 éves lánnyal, előbb megdugja, mint ha 23 és 15, mert annyira beleivódik a köztudatba az a gondolkodásmód, hogy "csak azt akarja" ilyen korkülönbséggel, hogy a férfi bizonyításként nem sürgeti, a lány szintén bizonyítást remélve halogatja, a környezet, pl. szülők pedig a helyzetet próbálják akadályozni.
2010. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%
ti melyik meséből jöttetek, de tök komolyan! Méghogy azért nem dug,ja meg rögtön , mert ez van a köztudatban és vár még vele...Hahaha. A másik. Itt nem 5-6 év korkülönbségről van szó, hanem legalább 13ról. Azért az sem mindegy. Mellesleg én ezt le se merném írni, titkolnám inkább, hogy 14 évesen valszeg már nem volt erénykulcs. Nagyot fordult a világ, és sajnos ez ma már "természetes".
2010. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!