Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi esze egy 29...

Hogy lehet ennyi esze egy 29 éves embernek?!

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves húgom,aki most összejött egy 29 éves férfival.Meg sem meri mondani a szüleinknek,csak nekem merte elmondani.A hugomat mégcsak megértem,15 évesen még szinte gyerek(úgy is gondolkozik sokszor),max egy 18-legföljebb 20 éves srác illene hozzá korban,de ez az ember 29 éves felnőtt ember,hogy jut eszébe egy 15 éves lánynak csapni a szelet?Nem akarok a húgom életébe szólni,de ez már tényleg kicsapta nálam a biztosítékot.Ha összefutok ezzel az emberrel kapni fog.....Miért nem keres korban hozzá illő lányt?!!29 évesen több esze lehetne már.....A hugom nem meri elmondani a szüleinknek,és engem is kér ,hogy ne tegyem,ugyanakkor szakítani sem akar azzal az emberrel.Nyugtassatok meg ,jogosan háborodok ezen fel!Mit kéne tennem? 22/f
2010. jún. 8. 16:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

ilyen ez a pinahiány...

am minimum félholtra verni...

2010. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
16 éves kor alatt büntetendő cselekmény, kiskorú megrontása amit tesz a hapsi. Erről van fogalma?
2010. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek igaz én a kis húg vagyok 4 bátyám van de ők ezt biztos nem hagyták volna szó nélkül. Hogy ismerkedtek meg? mióta tart az egész? Nagyon nagy kor különbség ez ebben a korban. Próbálj meg valamit tenni
2010. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell neki a hugod? Ne légy naiv.. Egy 15 éves kislányt könnyen tud az orránál fogva vezetni. Nem kell magyarázkodni neki, lehet hülyíteni és friss hús adott esetben egy barátnő/feleség mellett.. Ilyen esetben érdemes lenni vagy a pasival beszélned, vagy azzal a szülőtökkel, aki nem csinál balhét ebből, hanem a hugod érdekeit nézve leállítja a srácot..
2010. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%

15 évesen nekem 30 éves pasim volt, és évekig együtt voltunk. Nem azért mondom, mert helyeslem, csak hát megesik az ilyen. Így utólag, hogy már én is idősebb vagyok (23) gondolkodtam el rajta, hogy tényleg, hogy jut eszébe vajon, mert én is elég gyerekes voltam 15 évesen.

De azért különösebb problémát nem okozott ez az életemben.

2010. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
16 éves kor alatt büntetendő cselekmény, kiskorú megrontása amit tesz a hapsi. Erről van fogalma? --> az 14, de mindegy.
2010. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Keresd meg a pasit és beszélgess el vele. A húgodat meg próbáld meg észhez téríteni. Nem csak a fiú hibája, hogy össejöttek. Nekem 13 évesen egy 22, 14 évesen meg egy 28 éves pasi csapta a szelet, járni akartak velem (hogy megfektessenek...), de mégis tudtam nemet mondani, mert reálisan gondolkoztam. Sok sikert mindkettőjükhöz.

15/l

2010. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ennyi esze? Hát friss p*nci kell neki és meg is fogja kapni, ha még nem kapta meg.

MIndenképp mondd el anyádnak! Aztán ha kell, tiltsátok el tőle, ha az én húgomról ezt megtudnám, őt is megpofoznám, de a pasast is elintézném.

a szomszédunkban épp ugyanennyi idős lány volt együtt egy ugyanennyi idős férfival (szóval a lányka 15, a srác 29 volt), és totál le voltam döbbenve, h a szülők áldásukat adták erre a kapcsolatra, simán engedték, h a kiscsaj elmenjen a srác házába, "filmet nézni" meg ilyenek... meg az is jöhetett hozzájuk... aztán pár évvel fiatalabb a srác, mint a szülők...

2010. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 15 eves meg konnyen manipulalhato, nem lehet felnottkent kezelni es nem szabadna ilyet hagyni. Ha mar van vagy 18-20, akkor mas a helyzet, de az a 3-5 ev, ami a hugod elott all, nagyon sokat szamit az ilyen parkapcsolati kerdesekben. En sem hagynam szo nelkul a helyedben es elsosorban a ferfivel kellene beszelni. Ha lehet, akkor apukad beszeljen vele, mert ra jobban hallgatna, mivel idosebb nala.
2010. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 hennike ***** válasza:
66%

mindenképp beszélj tesóddal, a pasival


esetleg intézd úgy, hogy a szüleid "véletlenül" megtudják, mi a heylzet, így a hugod nem haragszik meg érte.


sajnos vannak ilyen pasik, akik képtelenek a korosztályukhoz illő nőt kereseni. én 20 évesen jöttem össze egy sráccal, aki elméletileg 29 éves volt, gyakorlatilag 37 (ami 2 hónap után derült ki). 8-10 évet simán letagathatott a korából, és meg is tette. Most 41 éves (nem néz ki többnek 30-nál), 22 éves barátnője van....

2010. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!