Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyu? Mit tehetek...

Miért ilyen anyu? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Soha semmivel nincs megelégedve, öcsémnek semmit nem kell csinálnia. Én mosok takarítok vasalok teregettek, segítek főzni stb, de az hangyán h soha nincs egy jó szava se, de állandóan bánt szóval.


Most is h mennyire szar lett az érettségim.. töri 5 irodalom német 4 matek biosz 3, ez olyan rossz? 254 pont volt tavaly a ponthatár... nem orvos akarok lenni.

Mindent ráfog a barátomra, de az nem baj h ő elmegy 2 hétre és rámarad a háztartás.

20 éves vagyok és meg akarja szabni, hogy mikor mit csinálhatok. Nem züllök, nem járok diszkóba, nem iszom nem cigizek, annyi h 2 hetente elmegyek Pestre a barátomhoz, aki 2 hetente jár le hozzánk.

Mit csináljak h változzanak a dolgok?


2010. jún. 8. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Változni csak akkor fognak a dolgok ha dolgozni fogsz majd járni vagy elköltözöl.
2010. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

próbáltál már vele beszélni? ezt elmondani anyukádnak szemtől-szemben? miért viselkedik veled így, hiszen felnőtt nő vagy, ráadásul jó tanuló! mi a kifogása ellened? nem lehet, hogy az a baja hogy egyáltalán "vagy?"

ülj le vele beszélni, mondd el a fenti dolgokat. aztán várd meg hogyan reagál. ha továbbra is ilyen negatívan áll a dolgokhoz mint ahogy leírtad, akkor legjobb ha elcuccolsz albérletbe. neki is és neked is így lesz a legjobb. szerintem.

2010. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elkeserítő lesz, amit írok: az én anyám ugyanilyen máig is, de szerencsére már nem lakom vele, sőt, egy városban sem élünk.

ha önálló lakásra nem is utja neked, javaslom, hogy menj máshova tanulni és legyél kolis, csak jobb lehet az életed. az ilyen szülő egy életre tönkretehet, sárba tiporja az önbizalmad, szóval ha nem lehet vele beszélni, lépj


sok sikert, kitartást!

2010. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már megsértődik és duzzog :S
2010. jún. 8. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Állj a saját lábadra, keress munkát és költözz el. Barátokból még lehet igazi szeretetteljes családod.
2010. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, második hsz vagyok. ha megsértődik, duzzog, nem tudsz vele beszélni, mihamarabb lépj le...koli vagy albérlet. ne tűrj tovább. anyukádnak nyugtató.
2010. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

velem azelőtt csinálta ezt anya, mielőtt kidobott az utcára....egy pasi miatt, hogy ne lábatlankodjak otthon

akkor mindennek ragyognia kellett

szóval ez nem nevelés, nem szeretet jele ennyit biztosan tudok

valami belül nyomasztja és rajtad vezeti le.

tuti

2010. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!