Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Gimis lány vagyok, és komolyan már feldűhít, ahogy egyesek a másikkal viselkednek.Egy lány az osztályunkból nem csinált semmit, nem beszélt ki senkit, ahogy azt a többség állítja, csak jó volt egy kis balhé, ezt hallottam amikor mondták.ÉN mellé álltam, azóta tuti engem is kibeszélnek.De úgy van az osztályban h mki beszél mkivel azért.De ma is láttam h a hátam mögött odasúgta X Y-nak h de jó h már nem leszek suliban holnap utántól :S de ha rá vki már vmit mondani merészel, ami neki nem tetszik egyből hisztirohamot kap:S Miért vanank ilyen elkényesztetett emberek?Mindene megvan és akkor ok nélkül mást bánt, mert ez neki jól esik :( nagyon sajnálom azt a lányt az osztályból, de én akkor is mellé álltam!Meg ha már nem a legújabb divatszerint öltözöik ki vagyok beszélve!Tudom, az ilyeneket levegőnek kell nézni, de mégis csak bánt a dolog:(
2010. jún. 8. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez mindenhol igy megy,még a melóhelyen is,hjajj de mennyire...,ezzel nem leeht mit kezdeni:( De Téged becsüllek,hogy kiálltál a lány mellett!!Egyéniségnek kell lenni,és nem azonosulni ezekkel a csicskákkal akik mindenkit kibeszélnek a háta mögött,undoritó egy szokásnak tartom!!
2010. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hidd el ezek az emberek külön-külön tök normálisak lennének. Az a bajuk, hogy még nagyon gyerekek. Én ugyanígy jártam a saját osztályommal, aki valamiért kilógott közülük (akár abban is, hogy más városból jött, mint ők), azt azonnal kibeszélték, kitúrták maguk közül. Ezt hívják csordaszellemnek. Bocs, hogy ezt mondom, de sz*rd le őket, keress más barátokat a környezetedben.

Nekem pl. több "bűnöm" is volt. Egyrészt barátkoztam a párhuzamos osztályokkal (igaz, ha más tette ugyanezt, azt persze elnézték), 30 km-ről arrébb jártam be, és volt egy pár közösségi dolog, amiben nem tudtam részt venni amiatt, hogy messze laktam. Ők persze egyből úgy fogták föl, hogy a hülye k*csög, milyen lusta, nem vesz részt az osztályközösségben. Sosem értették meg, hogy nekem milyen macerás feljárni, hogy ritkán jár a buszom, és délután 3-kor meg este 7-kor van csak egy-egy hazafelé. Ráadásul engem egy osztálytársnőm is kitúrt már a kezdetekkor.

2010. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát igen :( bosszantó tud nagyon lenni, de én direkt nem szólok be meg stb, nem akarok vitát, meg az ő szintjére sem süllyedni, csak az embernek sztem ezek a kis dolgok is nagyon bántóak tudnak lenni, főleg h közbe neked meg jópofiznak
2010. jún. 8. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis elkényesztetett hüly' pics'k mindenhol vannak, légy büszke hogy te nem vagy ilyen és elég bátor vagy kiállni velük szemben.
2010. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez a legdühitőbb,hogy a szemedbe jópofiznak,a hátad mögött meg kibeszélnek...,mint irtam melóhelyen is ugyanez megy(tapasztalat..):(
2010. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyeken pont ugyanez van, főleg ha egy csapat nő dolgozik együtt. Na azok fúrják egymást rendesen, főleg ha csak nagyon kevés férfi munkatárs van(azaz kevés potenciális munkahelyi kufirc).

Egyet jegyezz meg: te számítasz és a döntéseid. Szép, hogy kiálltál az illető mellett, de egy munkahelyen ez már nem a legkifizetődőbb. Ott nagyon sokszor fog előfordulni olyan, hogy látszólag valaki gyámoltalan és védelemre szorul, aztán ha segítesz neki, ellened fordul.

Vannak jófejnek tűnő emberek akivel látszólag mindenről tudtok beszélgetni, aztán az általad elmondottakat már a többi munkatárs - rosszabb esetben a főnök - szajkózza.

Egy emberben bízhatsz meg és egyvalakire számíthatsz: magadra. Ha a saját érdekeidre figyelsz, kimaradhatsz a kellemetlen szituációkból.

2010. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzáfűznék,hogy melóhelyen nagyon meg kell majd válogatnod,hogy mit mondasz el és kinek...,nagyon megy a pletyka!!Magánéletről meg abszolút semmit,vagy csak felszines dolgokat...
2010. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!
2010. jún. 8. 12:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit!:) Jobb előre felkészülni,hogy ne fuss bele majd rossz dolgokba;)
2010. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is büszke vagyok rád, hogy kiálltál mellette. Maradj mindig ilyen. :-)

Meg lesz érte a jutalmad egyszer :-)

2010. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!