Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitottak már rátok közben?...

Nyitottak már rátok közben? Mit csináltak, mondtak? (kort is kérlek)

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem inkább a f*sza, nem a segge.
2010. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

23 évesen már nincs kinek magyarázkodnod

neki sokkal inkább a kukkolás miatt.....


a kérdésedre válaszolva: épp pár napja a párom kamasz lánya,aki velünk él

nem volt konkrét akció, épp csak belekezdtünk volna, ő meg kissé szeleburdi kopogott és benyitott. Persze olyan dolgot mesélt el,ami 16 évesen nekem sem várhatott volna, közben látta,hogy mind a ketten meztelenül merevedtünk bele egy kis összebujós-simizős előjátékba. Elröhögte magát, bocsánatot kért, aztér gyorsan elmesélte amit akart és kiment.

Másnap megint bocsánatot kért ,de megnyugtatuk,hogy semmi pótolhatatlan nem történt :):):)

jó fej kiscsaj nagyon szeretem, bár minden erőmmel azon leszek,hogy ilyen ne forduljon elő többet(szerintem ő is),mert azért annyira nem kéne neki ezt még így élesbe kapnia. van elég baja a hormonjaival :)

2010. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
ja én 31, a párom 41 a lányzó pedig ahoyg írtam: 16
2010. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
kukkolós nagyin beszartam:D
2010. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Nagyanyámnak sürgős mondanivalója támadt, és berontott a szobámba. (nála laktam, a kopogás nem erőssége) A párom leugrott az ágy mellé, és lehúzta a takarót. Én meg ott feküdtem..., nagyanyám tátott szájjal, ledöbbenve nézett egy pár másodpercig, aztán szó nélkül kirohant. :) Mikor később kimentünk a szobából, nézett, és megkérdezte "mivan mentek levegőzni?" :D Hát elég ciki volt. Én 20 éves, a párom 24 volt akkor.
2010. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A kukoló nagyiról annyi még, hogy elég "szelektíven" hall mindent. Ez kb három éve történt s még idén karácsonykor is benyögte nekem (ezt sose hagyja ki mikor náluk vagyok), hogy ezt sose felejti el s ő ilyet nem tett lánykorában. Nembírtam ki s beszóltam: " Nem a házasságtól lessz illó a dugás! Maga talán szeplőtelenül csinálta anno a teherbe esést?" Azóta nem merte felhozni az a boszorkány. (anyós is hallota s félórát röhögött utánna)
2010. jún. 7. 22:48
 17/18 anonim válasza:
81%

háát...nálunk is volt pár illen

de főleg barátoméknál szokott ez lenni mert az én muterom ilyen téren óvatos h. nehogy ránk nyisson :)


egyszer olyan volt hogy nagyon hideg volt meg vihar is...gondoltuk felmelegítjük egymást ahogy naponta többször :)

neki nem sok kell hogy beizguljon..elég ha megölelem...de nekem több kell

szóval lement kicsit kényeztetni a takaró alá...amikor benyitott az aranyos kis anyósnénim hogy mennyen ki a barátom és zárja be a zsalukat mert csapkodja a szél :)

mondanom sem kell én ugy ahogy voltam lefagytam...anyós is ahogy meglátta kicsi fiát a takaró alól előbújni :)

írva nem olyan cikisen hat de élőben xD

2010. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ja am. énis 17 barátom is 17 :P
2010. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!