Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék élvezik, hogy ezt...

Anyámék élvezik, hogy ezt csinálták? Rosszul vagyok ilyenkor tőlük!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy írtok témazárót hétfőn, és pénteken anyám mondta, hogy mondjam fel. Nem tudtam 100%-osan, mert úgy gondoltam, hogy majd szombaton vagy vasárnap mondom fel, ezért anyám lehordott a sárga földig, mert szerinte csak elb@szom az időmet, meg nem lesz belőlem semmi.

Apámmal az élen, aki csak itthon van, és elcseszte az életünket (anyám is ezt mondta) a hiteleivel, és hasonlók.

Minden ilyen veszekedésnél egyre jobban azt érzem, hogy felesleges vagyok nekik. Tudom, a jövőm miatt mondják, de igazán hagyhatnának...


2010. nov. 7. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van... Hagyd az egészet az a legjobb....
2010. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondd h magadnak tanulsz nem nekik.

Azt levan rendezve.

18/F

2010. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ha hétfőn írtok téma zárt, és pénteken még hozzá se tudsz szólni, azt már megette a fene. Anyudék pontosan az otthoni helyzet miatt szeretnék, ha te más lennél. Nem élvezik, biztos van bennük egy j adag feszültség, amit ha te okot adsz rá, akkor rajtad vezetnek le. És akkor már meg is van a megoldás, ne adj okot.

Sok sikert azért holnapra!

2010. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anyám meg már mindent mondott... Csak ég a pofája miattam, satöbbi, pedig nincs velem semmi baj (egyik percben ezt mondja, másikban azt...), csak a tanulással van néha, de nem szörnyű.
2010. nov. 7. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos anyukád Rajtad tölti ki a más okok miatt felgyülemlett haragját.

Szerintem sem olyan nagy bűn, hogy pénteken nem tudod felmondani, ami hétfőre kell, hiszen ott a hétvége. Tanuld meg, és menj oda hozzá, hogy most már tudod. Azt nem tartom rossznak egyébként, hogy felmondatják Veled a leckét.

2010. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már felmondtam neki kb 30 perce. De marhára gyűlölöm, hogy ilyenkor így bánnak velem, aztán akár másnap is úgy bánnak velem, mintha mi sem történt volna. Ha én még nem 'enyhültem', akkor is kapok, hogy én a 'köcsög gyerek, akinek ki van nyalva a segge, és még neki áll feljebb'.
2010. nov. 7. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld beleélni magad a szüleid helyzetébe. Tudod, nagyon nehéz élet, ha munkába kell járni, amellett a gyereknevelés, konyhai dolgok, mosás, vásárlás, stb, ez borzalmasan sok. És elveszi a türelmet, de még a szeretet is csorbul, mert mindig azt kell tenni, ami a legsürgősebb. Viszont ez a kikérdezősdi türelmet igényel, és szeretetet persze, és lehet, hogy ezeket elvitte már a kötelességteljesítés kényszere. Hm. Szóval nem könnyű ez. Próbáld elképzelni, legyél te türelmesebb hozzájuk, és szerezz időnként némi örömet. Legyél kitartó ebben, és meglátod, (lassan) megváltoznak.
2010. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod, legalább foglalkoznak Veled. Sok gyerek szülei nem foglalkoznak azzal, hogy a gyerek tanul -e vagy sem, meg sem próbálják őket rászorítani. Pedig sok esetben az kell. Nekem is az kellett, már így 22 évesen látom.

Ha nem papolnak mindig és nem próbálnak rászorítani a tanulásra, most valószínűleg nem lennék az egyetemen.

2010. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

há de basszus pénteken délután pihenni kell....hétvégén tudsz eleget tanulni, vagy olyan sok az anyag???

különben is magadnak tanulsz, ha elrontod a tz-t akkor neked lesz rossz, de ha szépen megtanulod neked lesz jó...

2010. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz az életük, nem akarják, hogy az ő sorsukra juss.

Csak az keveredik ki, aki rettentően sokat tanul, vagy jól megy férjhez.

Hallgass rájuk.

2012. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!