Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanom kéne köztük?

Választanom kéne köztük?

Figyelt kérdés
Nem igazán látok megoldást. A párommal 2 ève vagyunk együtt( együtt is èlünk) ez idő alatt 3szor találkozott a szűkebb családommal, nagyszülők, unokatesókat csak kèpen látta. A családi találkozókra nem jön velem, e miatt már a családom sem keres minket. Ha èn megyek a rokonokhoz mindig vita van a párom miatt, a párom viszont szt kifogásolja, hogy egyszer sem hívták telefonon stb. Mindig mondom neki, hogy a családom többet kereste őt, mint fordítva, de nem èrdekli. Eljutottunk arra a pontra, hogy anyum választás elè állított. Anyummal nagyon feszült volt amit rendszerint rajtam vezetett le, emiatt sosem volt tökèletes a viszonyom, a páromat szeretem, de ha nem lenne már rendezhettem volna a kapcsolatomat anyummal. Ha lehet nem választanèk, de egyre elkeseredetebb vagyok.

2018. febr. 6. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
A párodat megérthetnéd mert lehet,hogy nem érzi magát jól anyud/tesóid körében. Beszéld meg vele és anyuddal is az egészet.Na és mi a helyzet a párod családjával? Szerintem azért egyszer családitalira elmehetne,de ettől függetlenül a 13évemmel mondom neked,hogy ha szereted anyudat is és a párodat egyiket se fogod választani,hanem megpróbálod megoldani a problémákat. Sok sikert,remélem jó lesz minden.
2018. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Az a pár, aki nyomós ok nélkül nem kíváncsi egyáltalán a családodra, szerintem nem szeret téged igazán. Nagyon úgy tűnik, hogy ő nem erőlteti meg magát érted, csak azt csinálja ami neki kényelmes.

Ezzel majd lassan elmarja mellőled a családod és a barátaid is. Ezt támasztja alá az is amit írtál, hogy ha ő nem gerjesztené a feszkót, már rég jobb lenne a viszonyod anyuddal.


Én a helyedben átgondolnám, hogy mit ad/adhat a jövőben ez a párkapcsolat neked, és Te mit adsz bele.

2018. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Első: cuki vagy, de 13 évesen nem sok fogalmad lehet felnőtt párkapcsolatról, együttélésről...
2018. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Hány évesek vagytok? 16 v 18 felettnem mindegy. Válaszd Anyukát,akkor kell párkapcsolat ha már nem anyatejet fogyasztunk..
2018. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Èn 23 vagyok, a párom most lesz 30. Amikor jött a családom jól elbeszèlgettek a párommal, nem volt gond, a páromis azt mondta, hogy rosszabbra számított, de azutan sem volt jönni a családi találkozókra.
2018. febr. 6. 21:06
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Anyukád választ elé állit,egy felnőtt nőt,ugyan. Én nem Anyukát választanám,lehet örülne is h te is frusztált leszel egyedül.. Dönts el h férfi kell meg párkapcsolat v pelus otthon. :O
2018. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

4.válaszoló 33 éves vagyok képzeld, férjezett.

Ahogy leírta a kérdező, anyukájaval max feszült volt a viszonya, de az h választás elé állította, persze nem szép, de ez sokmindent jelenthet pl vagy hozza haza a párját v ne jöjjön mert tegye rendbe magát és a kapcsolatát!

Nekem sose kellett volna olyan pasi akit ennyire ne érdekelt volna a családom, úgy h se neki se nekem nem ártottak.Én is tartom a kapcsolatot az övével, pedig eleinte nem volt felhőtlen a viszonyunk...

A kérdező anyuja egyébként félhet is, hogy elszakitják tőle a lányát teljesen, lehet ezért volt ilyen drasztikus.Ki tudja?

2018. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Mindenesetre köszi a lepontozást kedves 4. És 5.!

Ha nem ártott nekik a lány családja, akkor az normális hogy ilyen mondvacsinált indokkal nem megy a családhoz h nem hívták telefonon???

És ilyen indok esetén is csak a párod létezik a családod meg le van tojva???

Szép világot élünk...

2018. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy tanácsot kèrtem, de mi ez az anyatej meg pelus dolog? Egy felnőtt ember mièrt ne lehetne jóban a családjával? Nem gondolom, hagy a nagykorúsag azt jelentenè, hogy semmibe kell venni a családodat.
2018. febr. 6. 21:26
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Talán azért feszült az a viszzony mert irigy h a lányának van vkije. Sok kozépkoru nő irigy a lányára.. És biztos nem Anyucit választanám,h utána én is frusztrált idegbeteg nő legyek. Akkor kell kapcsolat ha az embert levált a szüleilőr lélekben és nem Anyuci engedélye kell mindenhez felnőttként,legyen együl mert Anyucinak szar.. Se én se a férjem nem tart semmilyen kapcsolatot a szülökkel..
2018. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!