Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap beszélgettünk és valahogy fejött a téma h ha randidrogot csempésznének az italunkba és úgy "csalnánk meg" a másikat az megcsalás vagy nem.A párom szerint az szerintem meg nem.Állítólag olyankor nem vagy magadnál és másnap sem emlékszel semmire.Kinek mi a véleménye erről a témáról?
2010. jún. 7. 09:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
A randidrog hatása a gyakorlatilag eszméletlen közeli állapot, laikus meg sem tudja különböztetni néha, hogy eszméletlen-e, vagy randidrogot kapott. Teljes emlékezetkiesést okoz. Ha ilyen formában történik szexuális aktus, az nemi erőszak. Hogy lenne megcsalás?
2010. jún. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból vigyázni kéne ha bulizni mész, hogy kivel és mit iszol. Lehet hogy régimódinak hangzik, de szerintem így van. Ha normálisan mondjuk barátnőkkel elmész bulizni akkor csak odafigyeltek egymásra, nem? És ha nem vagy kihívó (mert tudod hogy van barátod) akkor szerintem elég kicsi az esélye hogy ilyesmi előforduljon.
2010. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze ahhoz hogy kihívó valaki,ismerősőmet,nyakik beöltözve nagykabátban próbálták...szerencsére védekezett.Amúgy ez nem megcsalás,párodon elgondolkodnék,és már bocs milyen baráti társaságotok van ahol van akit te nem ismersz?akit nem ismerek azzal nem megyek el sehova,egyértelmű nem hagyom el a poharam,amúgy a pultus igenis beletheti,mert van ahol ezért plussz zsé jár,ébresztő nem rózsaszín álomvilágban élünk.
2010. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel tesznek ilyen szert az italodba nem veszed észre megiszod,eszméletlen leszel elvisznek megerőszakolnak!Ez nem megcsalás ez bűncselekmény,az a megcsalás mikor magadnál vagy és saját akaratodból teszed,csók vagy szex mindegyik megcsalás de csak ha a Te akaratodból történik.

De ilyet ne keljen átélned sosem,hogy megerőszakolnak,bántalmaznak.Fura felfogása van a párodnak most ha ilyen történne veled elhagyna mert ő megcsalásnak tartja,akkor lenne rá a legnagyobb szükséged,hogy meletted álljon,ez az én véleményem.

21/n

2011. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!