Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap beszélgettünk és valahogy fejött a téma h ha randidrogot csempésznének az italunkba és úgy "csalnánk meg" a másikat az megcsalás vagy nem.A párom szerint az szerintem meg nem.Állítólag olyankor nem vagy magadnál és másnap sem emlékszel semmire.Kinek mi a véleménye erről a témáról?
2010. jún. 7. 09:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha megerőszakolnak az utcán az megcsalásnak számít?


Kb. nekem ez jutott eszembe a kérdésről.

Nem megcsalás, hiszen akkor nem vagy magadnál, nem te akarod.


Aki szerint ez megcsalás és aki ezért összeveszne a párjával az egy idióta.

2010. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

Számomra annak. Miért? Mert kizárólag akkor csalja meg valaki a párját, ha erre vágyik és vonzalmat érez a másik iránt. Ha ugyanez a kérdés drog helyett alkohollal szerepelne, nem lenne kétséges, hogy az megcsalás.

De ha nincs vonzalom, akkor az ember ellenáll akkor is, ha be van drogozva. Egy kivétel van: ez pedig az eszméletvesztés során történt NEMI ERŐSZAK. De ha az illető magánál van, járóképes, tudatánál van, akkor az már megcsalásnak számít. Mondjuk az ismét egy másik kérdés, hogy az ember hogyan engedheti el a párját egyedül az éjszakába úgy, hogy nem tartanak vele a barátai? Mert ilyen kizárólag ebben az esetben történhet meg.

2010. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
a randidrog esetében az áldozat el van kábítva, nem is emlékszik semmire, nem ura a testének és az akaratának...ez nem megcsalás, hanem MEGERŐSZAKOLÁS...aki szerint ez megcsalás, az nem normális
2010. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen a megeröszakolás nem. DE ... Ha mondjuk elmegy bulizni és iszik stb. (a párja nincs ott) és nemgondolva a következményekre mindenkihez csapodik akkor igen.
2010. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
A páromban fel sem merült hogy ez megerőszakolás.
2010. jún. 7. 11:58
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
10.04:ugye 10 év múlva nem fogsz ideírni,hogy lám a párom megváltozott,két gyermek mellett nem foglalkozik velünk,mindenért engem hibáztat...mert mindig is ilyen volt,ilyen is lesz.Az a kérdés elviseled,felvállalod így is?
2010. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi köze van a valós érzelmeidhez.
2010. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

Ha valakit szeretek, akkor bármennyire is legyen be...b..szva, beszíííva, beálllllllva, akkor se csalom meg a párom.


Ez csak duma, hogy "kényszerítettek". Akkor kényszerítenek, ha belehalsz.

2010. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%
10.45-ös vagyok. Szerintem - másokhoz hasonlóan - normális választ adtam. Kinek nem tetszett? Nyilván az pontozott le. Szánalmas gondolkodásu lehet!
2010. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem számít, ha valaki leteper, pisztolyt nyom a fejedhez, vagy eszméletlen vagy, mire elkezdődne.
2010. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!