Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap beszélgettünk és valahogy fejött a téma h ha randidrogot csempésznének az italunkba és úgy "csalnánk meg" a másikat az megcsalás vagy nem.A párom szerint az szerintem meg nem.Állítólag olyankor nem vagy magadnál és másnap sem emlékszel semmire.Kinek mi a véleménye erről a témáról?
2010. jún. 7. 09:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem számít annak. Ha randidroggal kényszerítenek valakit szexre, az nem megcsalás, hanem MEGERŐSZAKOLÁS, BŰNCSELEKMÉNY. Szex az, ami mindkét fél szabad akaratából történik, ez nem az (hiszen nem önszántadból drogoztál). Elég fura párod van.
2010. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy ha normális vagy, nem fogadsz el semmit senkitől, és nem járkálsz össze-vissza az itallal a kezedben (a pultos nem fog drogot csempészni a piába), és akkor nem kell azon töprengeni, megcsalás-e az, ami egyébként egy kis óvatossággal nem történik meg.
2010. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Magyarul: ha randidroggal megerőszakolnának, a párod nem állna ki melletted, sőt még téged vádolna megcsalással??? Elgondolkodnék a helyedben a kapcsolatomon.
2010. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az előttem szóló mondta. De minek mennétek olyan helyre, ahol ez előfordulhat?
2010. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
akarom mondani, ahogy az első mondta.
2010. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ez csak 1 beszélgetés volt.Biztos más lenne a helyzet ha tényleg megtörténne.Egyébként nem kell olyan helyre menni elég ha 1 baráti társasággal vagyunk ahova csapódik 1-2 ember akit én pl nem ismerek és azok is megtehetik.de még az ismerősök is.Amúgy nem járunk bulizni itt van a pici.csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről a témáról.
2010. jún. 7. 10:04
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem is tudom... nekem eleve nem olyan a baráti társaságom, hogy egy-két idegen "csak úgy odacsapódna" (elvégre barátok vagyunk, egymás társaságában akarunk lenni)

De azzal együtt, felvetés szintjén nézve, nem normális a párod gondolkodása. Mi az a baromság, hogy ha megerőszakolnak, azzal megcsalod? Én mondjuk nem veszekednék ilyenen, csak egyszer csapnám be az ajtót. Igaz, ő kívül állna...

2010. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ez szerintem sem megcsalás, hanem ez megerőszakolás!

És igen a párod nem gondolkodik valami normálisan, vagyis nem érti ezt a dolgot!

2010. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez kb ugyanolyan, mintha a párod azt megcsalásnak venné, ha beráncigálnának egy bokor mögé és megerőszakolnának. Érdekes a gondolkodása...

Látom, nagyon sokan vagyunk ezen a véleményen.

2010. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Véleményem szerint, ha az esetnél együtt vagytok, vagyis együtt buliztok és akkor történik meg ez a fajta erőszak, semmiképpen nem számit megcsalásnak.
2010. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!