Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira tanácstalan vagyok,...

Annyira tanácstalan vagyok, mit tennétek a helyemben? (lent)

Figyelt kérdés

Tettem itt fel kérdést ezzel kapcsolatban, én vagyok, kit a keresztanyja lehordott mindennek, meg hogy kidobja Ő a párom.Mostanáig beszéltem a párommal, mondta, hogy addig nem akar ide jönni, mig nem tisztázom anyummal is a helyzetet, nem akarja keresztanyumat látni, mert nem tudná vissza fogni magát.(Mivel minden nap itt van)Emlitette párom, hogy beszéljek anyummal,kiváncsi vagyok anyum mit fog mondani, de kiállok a párom mellett.Mondta a párom, most bizonyithatok mennyire vagyok fontos neki,de ő már nehezen tűri azt, ahogy velem beszélnek.Kérdeztem apumat a dolgokkal kapcsolatban..:kérdeztem tőle, hogy "Te sem akarod, hogy Krisztián járjon ide hozzám?"Erre ő :Én ezt nem mondtam, itt csak keresztanyád pattogott.-de akkor miért nem állt ki mellettem??Miért nem jött szolni neki, hogy ne beszéljen igy velem?Mondtam apumnak, hogy kereszta.azt mondta, hogy ha rájön hogy titokban talizok a párommal, ő engem megöl!Egyszerűen nem tudom ezek után keresztet emberszámba venni.

Ki mit tenne?El vagyok keseredve, itt az lesz, hogy döntés előtt fogok állni(Szinte már döntés előtt vagyok), de biztos, hogy a párom választom.Itthon szinte egy idegen helyen érzem magam.Tárgyként bánnak velem, senki nem állt ki mellettem ezen a hétvégén :(


2010. jún. 7. 02:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Most hozott keresztanyum cipőt, de én kilöktem a székre.Mondom ez kinek?!Nem neked, anyádnak.Mondom tudod kinek mondjad, nekem ide ne hozz semmit!bejöttem.Aki ilyenekkel fenyeget engem,minek hoz cipőt meg mit én tudom mit??Mert emlitette,ha kell valami szóljak,vesz, csak hagyjam el a párom.Ember az ilyen??Megint csak sirok, idegösszeroppanást fogok kapni
2010. jún. 7. 19:43
 12/13 A kérdező kommentje:
Ahogy bejöttem, kinéztem az ablakon, már telefonált.Le merem fogadni, hogy anyummal beszélt..
2010. jún. 7. 19:44
 13/13 A kérdező kommentje:
És van olyan, hogy keresztanyám bejön a házba és gazdálkodik,pláne ha egyedül vagyok itthon.
2010. jún. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!